Новак
Бесплатен превозот Отворено голем формат печатач за Човекови К-џет Коника 512 главниот кабел за податоци за висока густина кабел 14pins 4M долго

Бесплатен превозот Отворено голем формат печатач за Човекови К-џет Коника 512 главниот кабел за податоци за висока густина кабел

Достапност: Залиха
DEN 3120.00
DEN 3355.20


опис на производот
промет на големо со широк формат piezo печатач со dx5 глава за печатење датум кабел висок
густина PCI кабел дел 4meter 14pin
производ спецификите
Постојат 4 M и 6 M долго достапни , овој линк е за 4 Метри ,ве молиме
остави порака и ако сте во потребата на 6 M долг кабел , ние ќе понудиме
други линк за да можете
внимание ве молам
производ екранот

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
висока густина кабел
Бренд Име:
CM
Тип:
Други
Точка име :
висока густина кабел за човекови
користат за:
За Allwin / Human / Дизајн / Inwear / Xuli / Gongzheng / Docan / Yase
Местото на Оригиналот:
Кина
еден многу:
1 buc
боја:
Црна
Модел:
14 pin со 4M должина
Превозот начин:
dhl емс тнт fedex кина, воздухот пост
испорака ден:
1-2working ден по потврда на плаќањето
Пакет:
картон
Функција:
најдобар квалитет

Подобро ви се допаѓа

2.76 инчен *984.5 ft (70mm*300М) (2 парчиња / многу) целосна смола лента со големо јадро и мулти големина може да биде

Внимание : 1 : Почитувани Клиенти, ве Молиме да ги проверите слики и детали внимателно пред да го одржи ре

Ако припаѓаат на оддалечени места, ве молиме да обрнете за далечински, Ние исто така може да го замени др

Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот Тоа обично трае околу 725 работни дена да пристигн

1 АЖивотен Век110 милиони зрнеста или повеќе (печатење ratio12.1,Ние ги Охрабруваме Нашите Клиенти да им Даде

Драги Ценети Клиенти,Ви благодариме за изборот на Ocbestjet производи Нашите клиенти уживајте во вистинско

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозо

Промет на големо со 10pcs / многу Пикап Ролери за Брат HL5440 5450 6180 W LJ3700 MFC8510 8710 8810 8910 M8600 Печатач Делови Специфи

Висок Квалитет на Оригиналниот Teardown Fuser Единица Компатибилен За Canon IRC4080 IRC5185 IRC5180 IRC4580 4080 5185 5180 4580 Греење

1,Ние ги Охрабруваме Нашите Клиенти да им Даде на сите нас 5ѕвезда рејтингот ако нашите производи и услуг

Име : ПЕТ етикета налепници 80x40mm 1000pcs една ролна sigle ред водоотпорен висока температура отпорни може да п

2 парчиња Висок квалитет! Jyy пумпа 24v 3w ув мали мастило пумпа за растворувач печатачИмаме мал мастило пум

Вашиот конзистентна поддршка propels нас да прават нашите најдобри за вас Ве молиме проверете со вашиот зе

1 Set Remanufactured глава за печатење на hp 80 HP80 C4820 A C4821 A C4822 A C4823 A печати ја главата за hp Designjet 1000 1050c 1055cm печатачМо

Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОС

започнетекрајотВисок Квалитет на Пренос Појас за Чистење на Ножот Компатибилен За Ricoh Aficio 550 551 650 850 1060 107

опис на производот34pins сплит DX7 печати ја главата кабел за xenon еко растворувач печатач соF189010 DX7 глава за п

Опис : Име на производ : Главни Полнење Ролери MC Основно Полнење Ролери ПЦРСе користи за : Kyocera FS1020 FS1024 FS1025

Инкџет Температура Контролер NKC ТЦ 48 BD за Галакси UD 181 FY Infiniti Пати Phaeton Taimes Титанџет Формат ПечатачПроизв

Но, ние не прифаќа враќање на предмети за надомест на штета, по употреба или оштетени factitiously Вашиот конз

Овде ние ви нудиме две парчиња на брендот нови LCD дисплеј контролер модули за 3 D Печатач 3 D дизајн е сниме

започнетекрајотВисок Квалитет на Пренос Појас за Чистење на Ножот Компатибилен За Ricoh MP4000 B 4000 B MP4001 5000 500

Сите пакети се придружени со Следење на број.Q129260064 Медиуми машина собранието Применливи модели : HP Designjet

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 д

започнетекрајотВисок квалитет на пренос појас за чистење на ножоткомпатибилен за Ricoh Aficio 350 450 MF3570 4570 3550

Висок Квалитет на мал Тапан Чистење на Ножот Компатибилен За HP 1215 1415 2025 CE530 A 540 541Пакување : неутраленВрем

производ discripitionВисок Квалитет!!! Еко растворувач печатач dx4 глава покритие dx4 глава за печатење адаптер

Scroll