Новак
Висок Квалитет на Компатибилен P-VIP180-230/1.0 E20.6 Гола сијалица одговара за Проектор Benq

Висок Квалитет на Компатибилен P-VIP180-230/1.0 E20.6 Гола сијалица одговара за Проектор Benq

Достапност: Залиха
DEN 912.00


Сите Голи лам ps се доаѓа со приклучок ако ви се наведени светилка модел.
Опис :
1.Дел No : E20.6 180-230 W
2. Тип : Компатибилни Голи Светилка
3. Време на испорака : рок од 2-3 дена
4. Минимална Цел Количество : 1 парче
5. Пакување Детали : Мека Пена со двоен картонска кутија
6. Фабриката Директно да го Продаде, Најдобра Цена со Висока осветленост
7.Квалитетот на светилка имаат строги тестирани пред превозот
На E20.6 180-230 W СИЈАЛИЦА е наменет како замена за употреба во BENQ бренд проектори .
Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа .
Производ Слики :
Ви благодариме за вашата посета нашата продавница & уживаат во Превозот!

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
180-230/1.0 E20.6 Проектор Светилка
Бренд Име:
XIM
производител:
DLAMPS
Компатибилен со:
P-VIP 180-230/1.0 E20.6
Тип:
100% НОВИ Компатибилни Проектор Голи Светилка
Гаранција:
180 Дена Гаранција
Состојба:
Лесно да се инсталира
живот време:
2000H

Подобро ви се допаѓа

целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме

001 светилка за BENQ MX525 B / MX528 P / MX570 / TS521 P / TS537 / TX538 проекториКарактеристики : Тип На СветилкаОригинални

DHL38 денаПредлагам купувачот да изберат дали ќе се итниEMS815 денаПодобар начин за руската Федерација(Прев

100% НОВИ Оригинални ЕТLAE300 C Проектор Светилка / Сијалица За Panasonic PTEZ580 / EZ580 L Проектор СВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈА

Однапред ви благодариме.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање Оригиналниот Голи Светилка3

висок квалитет на Проектор СВЕТИЛКА Одговара за ACER H5360 проектори бесплатен превозотНие сме големо сите

Компатибилен со : Оригинални Голи Проектор Светилки Сијалица, SPЛАМБА054 Светилка за InfocПроектор SP8602 SP8682В

инаку ние не прифаќаме тоа3 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка Однапред ви благ

Ние ќе се потрудиме за да се поврзеш со нас на : Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме конт

светилка модел : RLC080 RLC091 RLC090 RLC084 моќ : PVIP 180 / 0.8 E20.8 (180 W) животен век : прибл 2000 часот гаранција : 180 ден од доб

Бидејќи проекторот е напојување со користење на пропорционален пулс ширина модулација метод на електр

Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни email2...

Товарни соберат не прифатиНајдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така

Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња.Компатибилен Гола Сијалица NP07 LP NP07 LP ННLP31 за NEC NP300 NP400 NP500 NP

Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Нашата канцеларија време

Scroll