Новак
2*3-94L CAM ВРЕМЕТО СИНЏИР за APRILIA Mojito 03-08 Спорт Град 125 Еден 08-11 за сексуално и репродуктивно Motard 125 12-13 82643R

2*3-94L CAM ВРЕМЕТО СИНЏИР за APRILIA Mojito 03-08 Спорт Град 125 Еден 08-11 за сексуално и репродуктивно Motard 125 12-13 82643R

Достапност: Залиха
DEN 575.52

2*3-94 L CAM ВРЕМЕТО СИНЏИР за APRILIA Mojito 03-08 Спорт Град 125 Еден 08-11 за сексуално и репродуктивно Motard 125 12-13 82643 R
Спецификација :
Mojito 03-08 Спорт Град 125 Еден 08-11 за сексуално и репродуктивно Motard 125 12-13 82643 R Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Kickstarters & Делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
20cm
Објектот Дијаметар:
15cm
Специјални Функции:
синџир
Зафатнина (ml):
125cc
Име На Модел:
125
Објектот Тежина:
0.2kg
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
15cm
Објектот Ширина:
20cm

Подобро ви се допаѓа

можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Не двоумете се да ни email ако било какви

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 30gЗа 49cc 60cc 66cc 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велос

ЦИЛИНДАР на ГЛАВАТА ПОКРИЕ & ЗАПТИВКА за ХОНДА TRX90 Z50 Р CT70 XR70 R XR50 R CRF70 F CRF50 F 12341GB6910Совети : 1 Ве молиме потвр

JAWA 250 Мотор пренос на брзини има 16 заби 16 T Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пр

новата замена ОЕМ од Dellorto PHBG ДС Црна 17mm Трки Carburetor ХидратиРаботи одлично за Puch, Motobecane, Сакс, Garelli, Peugot и по

Одговара : Steed 400 NV400 VLX400 VT400Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Поде

можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Како нашите добри купувачот, ви посаку

CNC Делови Алуминиум Легура Kick Starter Лост Мотоцикл Додатоци за Резервни Делови Погодни За 50cc125cc Dirt Bike Мајму

Кина Nihao Мотор нуди фабрика за промет на големо подолу делови, ве молиме распрашува со нас за детали.NIHAO М

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 ден

Горниот Крај Заптивка Сет за KYMCO Агилност 125 GY6 125 152 QMIСпецификација : Производи како што е прикажано Сове

2*394 L CAM ВРЕМЕТО СИНЏИР за KYMCO Агилност Евро3 R16 125 Dink Евро3 Филмот Луѓе Супер 8 125cc 12500123110Спецификација : Овој

70ccm 47mm Цилиндар за Полнење за Yamaha Aerox Бутване RR 50 Вода за ладењеСпецификација : Овој производ цилиндар со

LIFAN125cc Мотор Главата Доза Издувните Вентили гребенот

70cc Голема Понесе Цилиндар Барел Комплет за Yamaha Aerox MBK Nitro Мах G LC 50Спецификација : Овој производ цилиндар с

52.4 mm / 13mm Цилиндар обнова комплет за 110cc АТВ Оди KartСпецификација : Овој производ е 52.4 mm цилиндар за JH110 ATV110

Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам Н

Големина : Како Слика Пакетот Вклучува : 1pc Одговара : 2 Удар 47cc 49cc Мини Моторни Нечистотија Велосипед АТВ

Scroll