Новак
Зомби Рака Ѕид Decal Одење Мртов Винил Налепница Хорор Постер Дома Декор Уметност Отстранлив Водоотпорен Mural E635

Зомби Рака Ѕид Decal Одење Мртов Винил Налепница Хорор Постер Дома Декор Уметност Отстранлив Водоотпорен Mural E635

Достапност: Залиха
DEN 243.00
DEN 269.76

Добредојдовте На Нашата Продавница
Заврши Големина На :
M : 42x30cm/L : 57x41cm
Defaut Боја : Црна
Материјал :
Се Прилагодите Боја :
Имаме 40 различни бои, Ако сакате други бои, ве молиме изберете од боја шема и ни остави боја број. На пример : боја 601#.
Се Прилагодите Големина На :
Ако ви треба други големина, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви го персонализирате линк .
Пакет :
1x Sticker,1x Трансфер филм,1xinstruction за употреба
Лесен за користење :
1 : Изберете мазна, чиста и сува површина.
2 : Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.
3 : Положба на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно.
4 : Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.

Параметрите на стоката

боја:
Сина, Сива, Зелена, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Морнарско Сина, Небото Сино, Друга боја
Големина:
42x30cm, 57x41cm
Бренд Име:
ROWNOCEAN
Стил:
Модерна
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ѕидот налепница
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
Стил:
Хорор
Материјал:
Винил
Модел:
ѕидот decal
Соба:
Секоја соба
Карактеристики:
Отстранлив

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Направени на добри и квалитетни ПВЦ, нетоксични, се безбедни за употреба.Симпатична ма

Барање за враќање на производот .*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се с

продолжи scraper стакло од хартија центар целиот диск од влага , ( водата може да биде некаков отров , откако

Опис на 100% Сосема Часовникот Батеријата : АА батерии (Не се вклучени) Материјал : Акрилик огледало Дебел

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

превозот услови1.повратни информацииако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против на

Ние тестираат сите предмети пред да се испрати до вас, но понекогаш можеби и оштетена на начин, па ако об

Монтажни 3 D ѕид налепници романтична цреша windows пејзаж ѕид налепници дома декорација висок квалитет mural

[size]Ширина : 56cm, Висина : 60cm[default color]нане[објект слики][ЗА БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашит

Дома Декорација ПримерокПлаќање : * Ние го прифатат плаќање Aliexpress поддршка.Испорака : * Пратката ќе се ор

2 парчиња / set Хотел Салон Вратата Ѕид Налепници DIY Mural Спалната соба Дома Декор Постер ПВЦ Водоотпорен Вр

* Ви благодариме за поддршка на нас и ние ќе го задржи на нудејќи им на најдобар услуга и производ за вас.*

експрес : 510 дена сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да напр

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 42cm X 105cm57cm X 118cmОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екс

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

Мини мешани цел е одлично ! ако вредноста на вашиот единствена цел е над 70 ние ќе ги испратите вашите кес

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

Scroll