Новак
CHENGXUN Гроздобер ,Мажите Ѓердан Руни Мечка Печати Амајлија Pendant Антички Сребрен Ѓердан од Злато Животинско Ноктот Ѓердан Нордиските Talisman

CHENGXUN Гроздобер ,Мажите Ѓердан Руни Мечка Печати Амајлија Pendant Антички Сребрен Ѓердан од Злато Животинско Ноктот Ѓердан

Достапност: Залиха
DEN 205.92


Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС. Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, модерен стил Нашата продавница ПРИНЦИП : нека сите купувачи во нашата продавница имаат прекрасно шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашата точка кога ќе се примени во рок од 3 дена , ние вети реконструкција или повторно да ја прати до вас , ви благодариме
Подарок за : Таткото/брат/момчиња
Повеќе квантитет повеќе попуст
1)ве Молиме контактирајте не преку порака,e-mail или трговија менаџер, ако имате било какви други барања
2)Ако се чувствувате незадоволни со нашите предмети или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме најдобро да ви даде добро решение во кратко време

Параметрите на стоката

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
33mm
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
2M4A2593
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
CHENGXUN
Функција:
Декорација
боја:
античкиот злато
Должина:
45см
Стил 2:
Тренди
Материјал:
кожа
Објектот:
Викинзите Амајлија Pendant Ѓердан
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
Татко, Брат,Дечко, Пријател
Тема:
викинг накит
OEM цел:
Добредојде
Стилот 3:
Панк

Подобро ви се допаѓа

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Ние ќе се обидем

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи"...

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Општи информации1.Бренд : ZMZY НАКИТ2.MOQ : 1pcs ПОСТАВЕНА во opp вреќа потоа во транспортот пакет3 Материјал : 316 L

~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во наша

99 / многу многупарчиња / многу100 PCs Гроздобер Сребро Глеѓ Жолта Исплашен Израз Шарм Приврзоци 19*22mm Одгов

Дали ви се брод на меѓународно ниво?Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е м

Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на времеКако да се цел?1.Тука е најголемата производс

Детали за производот : 1)Грб зборови се врежани 2)Материјал : Вистински Злато Позлата;Nickle&Доведе Слободни.

големина : 7.0x5.0cmДолжина : 78cmматеријал : бакар легураSHIPPMENTПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА : Стандард на Услуги е Кина По

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме Ако имате било какви прашања или било какви посебни б

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

Олово, кадмиум и никел слободни Симулирани Сафир,Ruby,Тиркизна,смарагд Обоени Направени со беспрекорна А

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Како да се цел?1 Испрати нашето производство БР.Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Scroll