Новак
7.0 Meisha Професионални Милениче Ножици за Куче Чешлање JP440C Сечење & Чистење & Криви Куче Shears Милениче Clipper Tesouras,HB0040

7.0 Meisha Професионални Милениче Ножици за Куче Чешлање JP440C Сечење & Чистење & Криви Куче Shears Милениче Clipper Tesouras,HB0040

Достапност: Залиха
DEN 314.00
DEN 449.28

1pcs Ножици Торба
Домашно милениче Ножици за Сечење без Кеса Пакет Листа
1.Ние се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух mail , да стигнете до повеќето земји во рок од 25 до 45 дена .
Испорака
1. Ако ви треба било поволни или брза испорака( Треба плаќате превозот надомест ), ве молиме контактирајте со нас. 1pcs Овча Бришење
3. 1pcs Ножици за Сечење
2.1 компјутери чешел
4.
Гаранција и се враќа
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.7 см)
Точка надолу Криви Ножици за Сечење : 7.5 инчи(Прибл : 18 см, Заби : 30)
Точка до Криви Ножици за Сечење : 7. 1pcs Точка До Криви Ножици за Сечење
4. 1pcs Точка до Криви Ножици за Сечење
2. Тоа е тешко да се купи кожени иста боја како слики, ве молиме во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу. 1pcs Ножици за Сечење
2. 1pcs Ножици за Сечење
2. 1pcs чешел
3.7 см)
Цврстина : 62 HRC
Домашно милениче Ножици Сет со Торба Пакет листата :
1.0 инчен(Прибл : 19. 1pcs Чистење Ножици
2. Ако не примите објект по 45 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. 1pcs Овча Бришење
Домашно милениче Надолу Криви Ножици со Торба Пакет Листа
1. 1pcs Точка Надолу Криви Ножици за Сечење
4. 1pcs Чистење Ножици
2. 1pcs Точка до Криви Ножици за Сечење
2. 1pcs чешел
4. 1pcs Ножици Торба
Домашни миленичиња До Криви Ножици без Кеса Пакет Листа
1. 1pcs Чистење Ножици
3. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку обичаи, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност. 1pcs Овча Бришење
5. 1pcs Овча Бришење
Домашно милениче Ножици без Поставување Торба Пакет Листа
1. Ве молиме.1 компјутери Точка до Криви Сечење Ножици Или Точка Надолу Криви Ножици за Сечење
3.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Косата Режа
Број На Модел На:
HB0040 HB0041 HB0042
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
7inch(за 19.7 cm) 6.5 инчи(за 18cm)
Заби:
30
Бренд Име:
Meisha
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Големина:
7 inch
Тип:
миленичиња чешлање ножици

Подобро ви се допаѓа

Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираа

5 инчи во мерењето.4 Inch 5 Inch 5.5 инчен(околу 15 Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Прев

Големина : 5 / 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · про

Moontay Ножици Коса 6 инчен Гроздобер Круна Бербер Материјали Коса за Сечење Чистење Shears Професионални Фри

4 колекции Професионални Јапонија 440c Злато милениче 7 инчен shears куче коса clipper Сечење куче чешлање коса н

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење ста

Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали

0 инчи Нагоре криви стриже+7 инчен надолна криви стриже+кожна торба + ред чешел ја прифатиме alipay тука.Ние

професионални 5.5 инчен Две опашка коса ножици чистење ножици за сечење shears берберот фризерски ножици по

1pcs Менгеме Клешти8.Meisha 7 инчен Лево Раце Милениче Ножици за Фризура Куче Јапонија 440c Коса за Сечење Чисте

5 Инчи(За 16cm)(3) Quatity : 1 Парче / 1 Пар(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производ

Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ако не добивате нашиот одго

7 / 8" коса ножици лево раце куче чешлање ножици лево раце животински влакна ножици миленичиња чешлање shear

6" 440 C лево раце фризерски ножици левата рака коса ножици за lefty shears берберот ножици за лево раце shears leftyПр

Повратни информацииКога ќе ја прими стоката, ако у задоволни со купување и нашата вкупна услуга, љубезн

0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен

1pcs чешел3 вашата повратна информација е од исклучително значење за нас 1pcs Овча БришењеДомашно милениче

univinlions 5.5" мулти сечилото ножици фризер берберот мулти намали ножици 3 слоеви chunking стриже јапонски коса з

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење го

6" јапонски фризерски ножици коса sissors професионални коса за сечење shears берберот чистење ножици фризер co

Такси превозот е платено од Тоа е тешко да се купи кожени иста боја како слики, ве молиме во вид надвладе

0" Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Pcs или 1 Пар Опис(1) Име : Професионални Фри

5.5" пинк јапонски фризерски ножици топла коса стилист shears професионални берберот ножици поставите коса

започнете Цена : $13.84 Цена : $22.50 Цена : $22.50 Цена : $13.50 Цена : $11.25 Цена : $13.95крајот Основен параметар (Бренд) SHAR

univinlions 6" најдобар коса ножици јапонски фризерски ножици професионални коса за сечење scisors берберот чист

Обработка&Превозот : Обработка на време : 17 дена во САД : за 1528 дена од Други земји : 2435 дена Да РУС : за 2660 д

Големина : 4 Јапонија увезени од специјален нерѓосувачки челик производство, должината е умерен, за да с

Scroll