Новак
Мали се Чувствува торби за 1 компјутер Eyelash tweezer Добра Заштита алатки за Лажно eyelash пинцети Бесплатен превозот

Мали се Чувствува торби за 1 компјутер Eyelash tweezer Добра Заштита алатки за Лажно eyelash пинцети Бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 450.00
DEN 494.40


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Количина:
1/2/5/10pcs
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Големина:
14cm *3.5cm
Лажни Трепки Стил:
Други
Број На Модел На:
MZD-X
Бренд Име:
Genielash

Подобро ви се допаѓа

Материјал : Алуминиумски+Најлон Боја на Коса : како фотографија Количина : 1pcs Четка материјали : Најлон Д

Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да г

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атракт

Сосема Нов и Висок квалитет,Еднорог Дијамант од тебе рачка за лесно користење.МЕКА и СВИЛЕНКАСТА на доп

Ви благодариме за вас за посетата на мојот продавница Ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.Пакет

50 / 100pcs Lipbrush Шминка Четки за Еднократна употреба Козметички Усна Четка Кармин Сјај Прачки Апликатори Со

Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или Epack, стигнат до најголемиот број на земј

Stars Colors Comapny Нова технологија, лепак : 1.со мирис2.НЕМА чувствителни3.Брзо сува 5 секунди4.Направен од Приро

Zoreya Бренд за Професионална Синтетички Шминка Четка Вертикален Стил Еден Шминка Алатка Козметички 1pcs Пр

Superfine Меки Влакна на Лицето Четка Длабоко во Порите Чистење со Четка Најлон Лице за Перење Четка со Долг

Scroll