Новак
ЕЗ-C2000-290 Пропадне-Secure 600lbs Фиока за заклучување не Успеваат Безбедни електронски кабинет за заклучување мини кабинет електрично заклучување

ЕЗ-C2000-290 Пропадне-Secure 600lbs Фиока за заклучување не Успеваат Безбедни електронски кабинет за заклучување мини кабинет

Достапност: Залиха
DEN 1056.00


Оваа цел
1 X ЕЗ-C2000-290 DC12 V ( Исклучување на Сигнали излез )
Исклучување на напојување
Тип : EC серија електрични mortise кодот
Поле на примена :
Е применливо : медицина кабинет и фиока
Приказ на случај
Пиштол кабинет, парични фиока, поднесување кабинети
Јавните комунални кабинет фиока
Музеј приказ на случај
Производот поминале безбедност и одделот за
во електронски квалитетот на производот тестирање
Срцето (MA) тип на тест.
Производи преку еу CE сертификација
Електрично заклучување
Работна температура : (5) степен целзиусови степени на собна температура
Номинална напон : DC12 V
Работат на струјата : 300 м-р
Наследат држи моќ е поголема од 300 кг
Тежина : 0.3 kg
Големина : 91x30x28mm

Параметрите на стоката

Бренд Име:
ZOCORFID
Број На Модел На:
290
Големина:
91 x30x28
моќност:
DC-12V
боја:
balck+бела
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Оваа цел : код : 1pcs клуч : 3pcs СМАРТ картичка : 10pcs Читателот : 1+1 Не вклучуваат моќ заклучување параметри : Ув

Оваа ordre : 1pcs 24 V шкафче не вклучуваат моќ, не вклучуваат контролер! ако треба моќност : додадете 50 USD(Беспл

12v 100lbs 60kg мини Магнетна брава Електромагнетни заклучување Магнетни Кабинет КодотНапон : 12 V DCАктуелни : 12

Спецификации : Држи сила : 180kgsНапон : DC 12 VАктуелни : 380430m AРаботна температура : 10 до 55 целзиусови степени с

Челик спакувани и изградени со висока температура potting материјал, овие електромагнети дава максимум пе

БравиСе инсталира на вратата обезбеди коло работа стабилна и правилно.Компатибилен со повеќето од заед

Електромагнети нудат предности на контролирани задржување на моќта и на команда ослободување...

Сигнал на излез од набљудуваните замав стаклена врата дното NC магнетна брава за контрола на пристап 70kg 1

Без батерии или надворешен извор на енергија или било коло потребни8.

280 KG / 600lbs Електрични Магнетна Брава не Успеваат Безбедна NC 12 V за Вратата за Влез Контрола на Пристап Сис

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Поврзете преку 2жица за нашиот Стан Видео спогодба систем / систе

Овој редослед : 1 заклучување+10pcs картички+ 12 V моќност заклучување параметри : Увезени пет линија синхрон

Карактеристики 6 VDC или 12 VDC или 24 VDC Автоматска или Рачна Работа Контролирани Држи Моќта на Оптимална Тем

Ве молиме бидете ред и не се направи исплата и ако превозот цена е многу висока, ние ќе се прилагоди на це

Се применува на кабинетот заклучи,шкафче брави,file кабинет брави ,багаж брави,електрични брави,брави на

Scroll