Новак
бесплатен превозот КПТ CLAA080NA01CW HD течни huayang автомобил DVDGPS

бесплатен превозот КПТ CLAA080NA01CW HD течни huayang автомобил DVDGPS

Достапност: Залиха
DEN 1172.00
DEN 1584.00


Параметрите на стоката

Број На Модел На:
CLAA080NA01CW
Бренд Име:
htytech
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Лесно да се инсталира.LCD екран, со алатки.Спецификација : Име : LCD ЕкранотКомпатибилен со

Ц, Ние гарантираме дека опремата кои ги нудиме се сосема нови, целосна и неискористени пред породувањет

Нашите принципи за водење бизнис се : Клиентцентрични; Добар Квалитет; Брзоодговор;Инстантакција; Профе

Замена или рефундирање ќе се направи по добивањето на враќање на производот Ние само брод според превоз

Повратни информации : 1.Овој производ е погоден за индустриски апликации, висока сигурност!Развојот мож

Зачувано директно технологија Зачувано директно на технологија за да се реши на корисникот settings и рачн

клиентот има право да го одбие.плаќањето ќе биде донесена до вас confrim стоките примени во добра состојба..

Ако не у имате било какви прашања, вклучувајќи користење и технологија проблем, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ

Предмети нормално ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди.Наплата & Замена : 1.Наплат

Прашање : дали Е ова видео процесор поддршка Нова систем за контрола?Одговор : Да, нашиот видео процесор

Добредојде за рефус цел испитување и потврди превозот ценаВе молиме потврдете точно превозот начин и п

Q02 : Може ли да го посетите вашиот фабрика ?A02 : Секако , се топло добредојдени за да ја посетите нашата фаб

Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел За MOQ која зависи од вашата цел...

флексибилни и прилагодливи Knob прилагодување прилагодување директно контрола од страна на клучните одб

Слика за повикување само.Повеќе Тип и Големина во парк, contanct нас за детали Ве молиме потврдете го степен

Оригиналниот Замена на Врвот LCD Дисплеј За NDSL Екран Pantalla За Nintendo DS Lite NDSL Игра ДодатоциВе молиме забелешк

Scroll