Новак
Најголемиот дел Продажба 2017 Нови Пристигнување Полиестер Tulle се Тркалаат 100 метри За Туту Фустан&Партија Декорација

Најголемиот дел Продажба 2017 Нови Пристигнување Полиестер Tulle се Тркалаат 100 метри За Туту Фустан&Партија Декорација

Достапност: Залиха
DEN 1536.00

вашиот задоволителен е на нашите цели.
Ние не сме одговорни за било царински давачки кои можат да произлезат, ве молиме да знаат за сопствени политика на својата земја, пред да ги купите. Ние ќе се обиде да одговори ПОБРЗО, а ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
- Други земји : не повеќе од 45 дена.Ако сакате да се меша бојата,само да ме остави порака или додадете мојот Whats App : +8618558602150 Количина : Еден Гајтанот се Тркалаат
Useage
Имаме и други бои се достапни сега,pls да го видам мојот GXClassifieds продавница,ви благодариме!
Прифаќаме САМО Paypal.
Ние не нудиме се комбинираат превозот цена.
Негативни повратни информации или ниска НСД не го реши било основните прашања.
Може да се очекува да се добие одговор во рок од 24 часа (со исклучок на викенди и државни празници).
Сертификати Пакување
Превозот Опис : Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако имате проблем, ве Молиме Контактирајте со нас преку e-mail прв и ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас. Време на испорака трае приближно ( Работно Време + Викенд)
- Сад : 7-25 дена
- Велика Британија, Австралија,Канада, Ирска : 18-30 дена
- Данска,Унгарија,Израел,Холандија,Норвешка,Романија,Русија,Шведска,Турција,Белгија, ект : 22-40 дена.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ние сме посветени на обезбедување дека сте целосно задоволни со секоја трансакција. Ако примите скршени објектот, ве Молиме Контактирајте со нас прво, ние ќе ги испита и да го замени, ако имате било какви други прашања ве молиме ни e-mail.

Параметрите на стоката

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,детски Ден
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
QXN-A
Бренд Име:
ZHENG КИНГ XIANG
Материјал:
tulle
Материјал:
100%полиестер
Употреба:
Туту фустан /Партија декорација
Тежина:
10GSM
Големина:
6X100Yards
Техника:
Плетени
Шема:
Предиво Обоена
Снабдување Тип:
во парк
боја:
30 бои

Подобро ви се допаѓа

3)Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објект

Карактеристики : Боја : Како на сликата(јасна,црвена,виолетова,сина,црна)Пакет : 2000pcs / set 4.5 ммМатеријал : А

Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете над следниот линк да го најд

5% Друга Земја го Оценувате(точка пристигна) 0.Кина Пост Меѓународниот Воздушен Mail Време на Испорака Инфо

Материјал : burlapЗнаме Големина : прибл.13x17cm / 5.12x6.69inchКоличина : вклучува 12pcs знамиња.боја : како на сликаПак

1.Детали слики на овој гумени фото кабина шатор2.Додатоци на&бои на овој гумени фото кабина шатор3.Параме

8cm Пена Овален облик Styrofoam Јајце за DIY занает Велигденски јајцаМатеријали : пенаГолемина : прибл 8cmБоја : б

6pcs / многу Врвен Квалитет 3pcs Кристал Octagon Монистра Со Стакло Фацетирани Стакло Pednats За Од Вратата Виси Бо

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука Ние вер

метар метарХавајски Luau Партија Плажа Тема Партија роденден Декорација Фламинго Хартија за Пиење Слама

1.Слики на овој гумени воздух ѕид2.Додатоци на&бои на овој гумени воздух ѕид3.Параметри Точка Име : гумени

Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.5% Друга Земја го Оценувате(точка п

1 лист има 14 компјутери1 лист големина : беа 25,5*8cm14 tags има различни големинасамо продаде ознаки не се вклу

Коноп кабелот / коноп twineВосокОбоена бојаКол : 1mm10m / пакет12 видови на бојаСе користи во ѓердан, пакувањеМ

Коноп кабелот / коноп twineВосокОбоена бојаКол : 1mm10m / пакет12 видови на бојаСе користи во ѓердан, пакувањеМ

состојба : 100% нов и висок квалитет Материјал : вештачки кристал ЗАБЕЛЕШКА : секоја форма MOQ = 500g 500g X 2= 1 кил

com DHL 35 дена www.Состојба : 100% Сосема новГолемина на : 2 Ви благодариме!.cn Хонгконг регистрирани воздухоплов

Коноп кабелотВосокОбоена бојаКол : 1mm10m / пакет12 видови на бојаСе користи во ѓердан, пакувањеБоја : зелен

Име на производ : Кафез Птици Покана картичка Материјал : Картон големина : 15*15cm боја : Како на сликата Пак

1.Слики на овој гумени срце облик2.Додатоци на&бои на овој гумени срце облик3.Параметри Точка Име : гумени

· Услуги на клиентите е многу важно за нас Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!Топло Совети : 1)Ако сак

Безбедност и заштита на животната средина преку Европскиот и Американскиот тестирање, козметички одде

Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.5 м Контролер на LED светло : 1.ВИ ПОСАКУВАМ

ПРОИЗВОД DETIALВисина : 3.4" / 10 cmШирина : 2" / 5 смДијаметар : 2" / 5 см (база)ОБИЧАЈ ЦЕЛ ***Место на вашите лични п

Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.Во с

Ако во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета да се користи и ние нема да издаде враќање на пар

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувач

10pcs Божиќ Симулација Бор Ореви Acorn Божиќ Дрво Божиќ Гарланд DIY Украс Додатоци Стоки Кабинет ДекорацијаГо

Scroll