Новак
Црна Вистински Picasso 606 Фонтана Пенкало Бизнис Подарок Pen Ултра-фини Мастило Пенкало Училиште Пишување и Канцелариски Материјали Испрати Наставникот Ученикот

Црна Вистински Picasso 606 Фонтана Пенкало Бизнис Подарок Pen Ултра-фини Мастило Пенкало Училиште Пишување и Канцелариски Материјали

Достапност: Залиха
DEN 576.00


Бренд име : Picasso
Должина : 137mm
Конвертор : Завртка тип
Мастило кертриџ : Меѓународниот стандард
Капа : Push - тип
Секој Пенкало тежина : 22 G
Дијаметар : За 10мм Пакет се вклучуваат : 1 X Пенкало 1 X Кутија
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.1 % Наплата Велика Британија го Оценувате 5. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.4% Наплата Канада го Оценувате 11. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Нашата продавница нудиме на нашите клиенти 7 работни дена од приемот на предмети (оригинална состојба) за да се вратите назад кон нас за размена или наплата. Ние гарантираме дека нашите клиенти мора да бидат задоволни со квалитетот и цените на нашите производи.5% Наплата Германија го Оценувате 0 4. Ако превозот метод е Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail, времето за испорака и да го оценувате следниве :
Земја
Време(Денови) 8-12 12-20 20-30 30-40 40-50 >50 сад го Оценувате 21.9% Наплата Бразил/Русија/Украина го Оценувате 0 10. Понекогаш парцели може да биде одложен поради царинските инспекции. Само се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања
.
Политика на враќање "Квалитетот на прво место, клиенти прв".
Превозот На предмети генерално се испраќаат во рок од 1 работен ден.7% Наплата Австралија го Оценувате 9.8% 15 % Забелешка : Бразил/Русија/Украина ќе трае подолго во споредба со другите земји, па наплата време ќе до 70 дена. Времето за испорака трае околу 2 до 3 недели. Ако не се задоволи со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети.com како што Зачувам, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).

Параметрите на стоката

Nib Големина:
EF
Бренд Име:
fuliwen
Пакување:
Подарок кутија
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Nib Материјал:
Iraurita
Nib Тип:
Стандарден Тип
Посебна Апликација:
пишување
Пишување Точка:
0.38 mm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
D606
Тип:
фонтаната пен

Подобро ви се допаѓа

Jinhao Пенкало е инспириран од долгата историја и прекрасен традиционалната култура на Кина, која придоне

Трим Сребро Фонтана Пенкало 0.38 mm парична Казна Nib Мазна Пишување Мастило Маркер Најдобрите ПретставиКа

Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија...

Карактеристики : целото тело е направен од стакло Што изгледа прекрасно и лесно да се носат Совршен за ter

Пенкало Состојба : 100% НовиПлаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што З

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со вашата

Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да

Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата Ве молиме не двоумете с

Guoyi D018 на Тешки метали Ballpoint Пенкало Подарок Кутии Висок Квалитет Канцеларија нови пенкало & Училиште ка

1 set / многу Секој set = 1 пенкало + 1 erasable пенкало + 4 мастило refills Мастило боја : СинаЗа Превозот : Цел над НАС$5

започнетекрајотОвие пенкала и пенкала како овие се достапни во различни стилови, од Европа и Јапонија...

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Тежина : мојот епошта е 247532776atqq...

Бренд : MEMORYПотекло : КИНА (Јужна Кореја во Заеднички Вложувања)Големина : 125 MMТежина : 45 G / SetКоличина : 2 Пе

5 групи / многу Секој set = 1 пенкало + 1 erasable пенкало + 4 мастило refills Мастило боја : СинаЗа Превозот : Вашата ц

Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕ

Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија...

Повратни информации 1 Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потр

Опис на производот Карактеристики на таписерии изработка, достоинствен стил, мазна и удобно пишување, и

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Уживаат во шопинг во мојата продавница Како и секогаш, доколку имате било какви прашања, ве молиме испра

Scroll