Новак
Бесплатен превозот 7ml усна сјај цевки Со Црна капа Плоштадот Празни DIY lip balm Усна стап Козметички Пакување Сад

Бесплатен превозот 7ml усна сјај цевки Со Црна капа Плоштадот Празни DIY lip balm Усна стап Козметички Пакување Сад

Достапност: Залиха
DEN 2592.00
DEN 2879.52


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
Бесплатен превозот 7ml усна сјај цевки Со Црна капа Плоштадот Празни DIY lip balm Усна стап Козметички Пакување Сад
Опис :
големина : 20mm*15mm*142mm
Материјали : МИЛЕНИЧИЊА
јачина на звук : 7.0 ml
Апликатори : сунѓерот совет.
Применета насока : Козметички усна сјај или како козметички течни производи.
Добредојдовте на големо, ако треба рефус количество, ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена! Ние, исто така, може да се печати лого за вас!

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
8ml
Број На Модел На:
7ml
Материјал:
КАКО, ABS
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Употреба:
усна сјај
капа боја:
Црна

Подобро ви се допаѓа

30 G 30 ML Мраз Стаклена Тегла Со Бела Акрилна Капа, Козметички Лосион Шише Пакување, за Нега на Кожата Крем

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Без лепило е потребно, едноставно место помеѓу вашиот го

Боја : ЈасноСе користи за етерични масла, мирисни, сакаат шише,ароматерапијата масло, serm, течни медицина,

Спецификација : 1 Име : 30ml Кобалт зелен плоштад dropper шише,30cc плоштадот стакло dropper шише 2 Капацитет : 30ml,30cc,1o

4ml чисто Стакло Парфем се Тркалаат На Шише со Метална КапаДетали за производот : 1 Материјал : Стакло Шише

Точка бр : CJPD20 B2МАТЕРИЈАЛ : гласачко местоГОЛЕМИНА : 20 G / 20ml од страна на мери со вода, ако содржат страна л

Пластични шишенце,15ml 20ml 30ml airless пластични шишиња,козметички сад, лосион шише пумпаЗа нас : Среќен куќа пр

Опис На Производот : М aterial : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕКапацитет : 10ml 15ml 20ml 25ml 30ml 40ml 50мл 60ml 75ml 100mlГолемина

Предмет : трговија на Големо 20ml кои Сакаат Стаклено Шише со капа 20cc Стаклени Ампули Екранот Шише Висок к

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

50мл црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садНа за

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

1, Точка : парфем примерок шишенцето, парфем шише, стакло шишенцето, стаклено шише 2ml, тест шише 2ml2, Матери

Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1 да се обезбеди целосна име.2 Пакет треба долго време, то

50 G 50МЛ Транспарентен Тело, Со Црни, Бели Транспарентен Капак ВисокоОдделение Козметика Примерок Пакува

100 G 100 ML Бела Мраз Крем Jar, Со Црно Бела Транспарентна Капа Козметички Крем Пакување, Пластичен Сад,Беспла

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод

Се истакна : kinldy контактирајте со нас ако вашето сакате да знаете повеќе за деталите информации, ние ќе в

15 ML Стакло Спреј Шише Парфем, Сребрена Боја, Со Линија Капа Мраз Стакло, Козметички Тонер Вода Течни Паку

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

1 Точка Име : 60ml стаклено шише, 60ml nial полски шише, козметички пакување,козметички сад,лак сад,Мини Стакло

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Един такт ме за попуст ако ви тр

20 G 20 ML 25 G 25 ML Транспарентна Пластика Тегла со Алуминиумска Капак, Козметички Пакување Сад Крем Кутија, П

00 / многу300 парчиња / многуБесплатен превозот 5 ML Висок квалитет refillable шише парфем,parfum atomizer, мирис и пак

Опис На Производот : Материјал : стаклоКапацитет : како на сликатаУвозни давачки, даноци и давачки кои не

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.ако имате било ка

Опис На Производот : Материјал Капак : АлуминиумМатеријал Шише : ПластикаКапацитет : 350g / mlТежина : 45gШише

Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок

Scroll