Новак
Новиот Smart Bluetooth види телефон камера може да се читач на картички мобилен телефон Andrews IOS QQ спортски чекор хривнија Smartwatch Pedometer

Новиот Smart Bluetooth види телефон камера може да се читач на картички мобилен телефон Andrews IOS QQ спортски чекор хривнија

Достапност: Залиха
DEN 1168.00
DEN 1391.04


Телефон картичка поддржува само : China Mobile, China Unicom
превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштенски парцела превозот време е за 15-60 дена, во оддалечените области ќе биде подолг 3.EMS превозот 15 дена или така, UPS-от, DHL, TNT, Fedex обично трае 4-6 дена. 4 производи по многу ниски цени да испратите декларација за намалување на данокот треба да се плати Пакување 1 Сите производи се 100% сосема нов испратени. 2 производот пред да го испратите ние ќе ги тестираат за да се обезбеди без проблеми. 3 транспорт лесно да се оштетат стоки, ние ќе го отстрани оригинално пакување, и да се замени со повеќе робустен пакет (се надевам да ја добиете вашата разбирање) Услуга 1 купувачот добива стоката не се задоволни можете да се вратите во рок од 15 дена од денот на производ 2 дефекти, ќе можат да аплицираат за замена или рефундирање на услуга! Повратни информации Почитувани купувачи, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако имате прашања во врска со производи или сугестии, ве молиме оставете ни порака! На крај, ви посакувам среќен шопинг! Ви благодариме!

Параметрите на стоката

Функција:
Хронограф,Одговорите на Повик,Недела,Далечинска Контрола,Dial Повик,Аларм,Месец,Притисни Порака,Passometer,Спиење Tracker,24 часа настава,Повик за Потсетување,Фитнес Тракер
СТАН Симнување на Располагање:
Yes
бендот материјал :
Силика Гел
Компатибилност:
Андроид
Стил:
Спорт
систем:
андроид носат
Бендот Кој Се Одвојува:
Yes
Повеќе Бира:
No
Екран Форма:
Плоштад
Капацитетот На Батеријата:
220-300mAh
Големина На Екранот:
1.5 инчен
Батеријата Монтажни:
Yes
Механизам:
Yes
Резолуција:
128+128
ROM:
ПРОЦЕСОРОТ Производителот:
Mediatek
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
ПРОЦЕСОРОТ Модел:
Други
gps:
No
водоотпорен одделение:
животот водоотпорен
Јазик:
Англиски
Случај Материјал:
Легура
SIM Картичка Достапна:
Yes
RAM меморија:
Network Mode:
3G
Бренд Име:
FEIZHOUYING
Тип:
На Рачниот Зглоб
Задна камера:
2MP
Движење тип:
Прирачник Кинетички

Подобро ви се допаѓа

Метод на внесување : Стандард Andriod мека тастатура20 Плаќање треба да се направи во рок од 7 дена, во случај

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Ве молиме контактирајте со нас пред да

превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштен

Изберете јазик и серверот локација Ние нудиме сите видови на различни пратката услуги за различни бара

Ако имате прашање за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас онлајн или оставете порака, ние ќе ви одго

Безжична Технологија(IOS) : Bluetooth V4.39)" / (23 x 5 x 1)cm (L x W x H)Пакет се Вклучени : 1 х Smart Watch, 1 x USB Кабел, 1 x Кориснико

RACAHOO Smart watch Bluetooth Спиење следење Smartwatch За IOS Мобилен телефон со екран на допир за SIM ТФ Водоотпорен камера

Англиски,Француски,Португалски,Италијански,Шпански,Германски,Bahasa Малезија,Холандија,Виетнамски,Турск

ве молиме не го отвори спорот и ги остави лош повратни информации, контактирајте ме прво,ние ќе ги прове

Преглед Параметар Димензија 48*40*11.8 мм Површинска обработка на Метал Позлата : Црна Пакет внатрешен кути

(Освен некои земји и APO / FPO)DHL превозот обично трае 37 работни дена во зависност од земјата доставени до...

0, поддршка IOS + Android 11.3 инчен HD IPS целиот круг екран,која е исто така многу популарни големина на екранот м

Нисконапонски потсетам б Испратите говорна порака преку стан или се види снимање на порака испратете ј

Далечински преземање фото функција : Можете да го контролирате вашиот мобилен телефон да се земе слика

Vogue изглед, екстремни тенка.Контакт 1 Мека кожа за на рака, трајни и удобно носење Професионални bluetooth smart

5 Пакување кутија големина : 85 * 85 * 75mm Пакување кутија спецификации : 50 кутија од 45 * 33 * 21cm Пакување листа : s

за Samsung СМ600 Опрема Спорт Бенд Магнетни Milanese Јамка Нерѓосувачки Челик Магнет за Заклучување Bandl БендЗабе

Па ти никогаш нема да пропуштите нив дури и ако во бучни партија!Спортски Партнер : Тоа може да прикаже з

Scroll