Новак
Животно куче Злато Retriever лен Перница Перница покрие Декоративни Pillowscase Перници троседот cojines coussin Канцеларија автомобил almofada

Животно куче Злато Retriever лен Перница Перница покрие Декоративни Pillowscase Перници троседот cojines coussin Канцеларија

Достапност: Залиха
DEN 307.00
DEN 383.52

Ако заменетата не е достапно , тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање . [Внимание] : проекти вклучуваат исполнува и не се пополни две опции. Ако сакате да го одредите за испорака метод , ве молиме да обрнете превозот цена . Ве молиме имајте на ум дека во времето на купување.
Обезбеди сите видови на превозот метод за различни земји. Предната страна печатени, празно задната страна. [Print] : печатени страна, напред, назад е чиста коноп боја. Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети , можете да направите како оваа : Step1) E-mail на нас во рок од 7working дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер Step2)Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали Step3)се Врати ставки за да ни со следење на број , а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .
Божиќ перница
. [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежината на производот по пакување според големината на производот и тежината е во согласност,(35x35cm Перница покрива 60-80g)(35x35cm Перница+Додатен 360-380g)(45x45cm Перница покрие 80-100g)(45x45cm Перница+Додатен 480-500g) (55x55cm Перница покрие 120-140g)(55x55cm Перница+Додатен 720-740g) [Перница Спецификација] Перници покрие големина 35 X35cm 45 X45cm
55 X55cm Перници големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !
Ако вашата нарачка вредност надминува US $200 , ќе им понуди бесплатни DHL ,Fedex или Aramex било брза испорака на услугата .

Испорака брзина само за референца , понекогаш ќе биде одложен од страна на празници , прослави, лошите временски услови , царината.Ве молиме проверете ја сликата број внимателно кога ќе наддавање ,се заблагодарам на перница + слика = производи Големина споредба табелата Лен вовед Невидливи патент вовед дијаграм за Шиење игла и конец вовед мапата Печатење ефект мапата Фабрика вистински мапата Примерок соба Дигитално печатење Висока температура печатење не избледуваат машина за Шиење На машина за шиење линија процесот на Производство Производство работилница Не-пациентот се поставува на перница јадро Компресирани не-плетени перница јадро процесот на производство Реална слика Полнење памук инсталација метод
Ние ќе брод вашата нарачка во 1-3business дена ( во зависност од вашата цел е количество ) по уплатата .

Параметрите на стоката

Големина:
35X35cm Cushion case, 35X35cm Cushion, 45X45cm Cushion case, 45X45cm Cushion, 55X55cm Cushion case, 55X55cm Cushion
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
перница покрие 45cmx45cm(18x18)
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Печати Опис:
бела површина е беж,не чиста бела
Пополнување инструкции:
(Перница случај Нема филер)(Перница Имаат додатен)
estilo:
Moderno
Без разлика дали тоа е пренослив и перат:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Preenchimento:
Памук
Тип:
Перница /Перница Маска
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува

Подобро ви се допаѓа

И на крај ние не преземе одговорност Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас...

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Перница Покрие Креативни Писмо книга е сон што ќе се одржи во својата рака Lgnite Мојата Љубов Глуварче Орк

Answer : ___________________________ Note : 1 Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас Ако не се задоволни нашите p

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

3, Кога ќе ставите перница јадро во перница маска, перница јадро треба да биде укината и компримиран, а по

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ние ќе

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

ТИ си МОЈОТ СОНЦЕ Перница Покрие Памук, Лен Смајли Седишта Троседот Дома Декоративни Farmhouse Девојки Авто

Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот Уживајте во вашата шопинг време и да имаат доб

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите мног

[Size] 45cmx45cm ,75x75cm, Индивидуализира .[Материјал] 100% Памук[Пополнување] Нема Insert(само перница капак)[Покрие Те

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Scroll