Новак
GQTORCH Вистински Чиста 925 Sterling Silver Гроздобер Зголеми Цвет Прстени За Жените Zilveren Ringen Dames 925 Тајландски Сребро.

GQTORCH Вистински Чиста 925 Sterling Silver Гроздобер Зголеми Цвет Прстени За Жените Zilveren Ringen Dames 925 Тајландски Сребро.

Достапност: Залиха
DEN 781.00
DEN 976.80


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[45983] За GQTORCH
- Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.
- Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов. Целосна наплата ако тоа не е.
- Dropshipping е достапна, загарантирана без цена, брендирање, или било која друга промоција информации во пакет.

Параметрите на стоката

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
WKOUD
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Растенијата
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
13mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Гроздобер
Стил:
Свадба Бенд, Партија
Обликот:
трендафил цвеќе
Големина:
US #5 - #9
Тежина:
5.2g around

Подобро ви се допаѓа

Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни пов

Бренд GarilinaМеталСребро.Главниот КаменГем 6 mmГлавната БојаБелаТежина3 Грама (циркони & злато)Прстен Врвот

Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,нараквица Ср

net / en / EMS Изразат 515 дена www.НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ.ПРОИЗВОД НАСТАВАЛуксузни Модни Глеѓ Прстен Кристал Накит Ср

вклучува : со Кредитна картичка, T / T,жица трансфери, Western Union ако сакате .кога ние брод од страна на ВОЗДУХ

Материјал : Сребрен позлатен platinumКамен : Висок квалитет CZ дијамантПрстен ширина : 9mmГлавниот Камен : 4*4mm

Скапоцен камен : 100% Природни топаз (не лабораторија создадена)Гем големина : Околу 7*9mmМатеријал : Вистинс

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сос

Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата email или можете да

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ние прифаќаме враќа и размен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 см2cm стаклоприлагодлива големинабронза или сребрена бојацелос

Jemmin Женски Тесен Свадба Портокал Оган Опал Прстен 925 ФунтаСреброНакит за Жените Мода Блескави Bijoux Висок

Деби BBC др Кој Daleks Лекар, Кој Steampunk Апокалипса Гас Маска ПрстенАко ви треба помалку од 30 парчиња,ве молиме

Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите.и ние ќе брод

Материјал : Природен Бисер ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 15~16mm Дебелина : 5mm Прстен големина : 6.5~6.7

JEXXI Жените Најновите Модни Накит Црвениот Кристал Свадба Домот Прстени 925 Sterling Silver Женски Годишнината CZ

Внатре дијаметар : со исклучок на позицијата на прстен на раката Ве молиме да се врати прстенот во нашит

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Црвена Гранат Прстен【Главниот Камен】 : 6*4mm 100% Природн

Големина : Слика Боја : Сребро Материјал : s925 Sterling Silver Пакет : 1 PCS / OPP

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTR266 т

Имаме повеќе од 300 Службеници,тие се внимателни,ефикасна,одговорна Ние нормално испрати парцели во рок

Scroll