Новак
Нова Мода женски Чанти & Crossboby торби!вез везени торба националните тренд кеси секојдневен чанта една торба

Нова Мода женски Чанти & Crossboby торби!вез везени торба националните тренд кеси секојдневен чанта една торба

Достапност: Залиха
DEN 1048.00
DEN 1103.52

Детали за производот Со големина од околу 50*34cm, дршката е за 28cm(1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 1-2cm јаз)
Answer : ___________________________ Note :
.1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугите
Никакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!
2 : Вашата 5-ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5-satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5-Ѕвезда повратни информации !
.
Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !
pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред. однапред ви благодариме
Внимание Како различни компјутерски приказ на бои различно,и бојата можеби е малку разлика од реалните предмети,но ние може да гарантира стил е иста,но можеби некои не се исти перформанси на различни тела, како што се на модели.Се надевам дека ќе може да го разбере.ви благодариме однапред!

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Број на Рачки/Ремени:
Две
Стил:
Дама
Декорација:
Вез,Црисс-Крос
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Шаблон Тип:
Флорални
Обликот:
Повик Tote
Чанти Тип:
Totes
Број На Модел На:
alyt048006
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Подобро ви се допаѓа

МОЖЕБИ КАКО ШТО СЕ : Име : Флорални кожа вметнете+иста боја на кожа рачка комбинација За класичен / мини Oba

ГОЛЕМИНА:23x8x14cm (Не minght биде 13 см descrepancy во димензија поради различни мерни методи)МАТЕРИЈАЛ : Првиот сло

Жените ЧантиСтил : Жените Чанти, Жените Торба, Дами Рамо Кеси Материјал : СТП Кожа Големина : 29 X20 X35 CM Реде

жените може да се разликува малку од група на група како 10 фабрики се прави оваа торба.Превозот И Испора

Повеќе Производи Вас Нека Го Изберете!Dispalang симпатична Џек Russel куче печатење женски чанти бренд дизајне

Контактирајте со нас.Мали боја различни можеби постоеле.5 cm ;широк : 30cm ;висина : 20cm Внатрешни работи : Пат

stacy торба 072416 нова жешка најпопуларните жени чанта женската мода tote дама врвотсе справува со торба

Белешки1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 ИнченПоради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 13 см грешка.Поради различн

Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Ние ќе ви

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕдетали за производот:Тука се и некои совети за вас во шопинг .Број 1 Кога ние ќе го орган

Превозот : 1 Ние испрати овој предмет преку препорачана Воздухопловната превозот во целиот свет, и ве мо

торба повторно 022617 нова жешка женската мода tote топсе справува со торба

Материјал : Висок квалитет cowhide вистинска кожаОтворениот Метод : патентИмајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 И

Жените Торба Голем Шопинг Кеси Луксузни Дизајнери Европски И Американски Стил Женски Гласник Кеси Crossbod

За повратни информацииАко сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да потроши една минута

торба повторно 022617 нова жешка женската мода слама торба дама големи tote

101417 нова жешка жени чанта женската мода топсе справува со торба

Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќа

Материјал : стп кожа Големина : 26*19*10см Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплименти

Scroll