Новак
(10 КОМПЈУТЕРИ/многу) Модата Јога НП Медитираат Јога Медитација, Јога Lotus OHM Asana Седум Чакра Јога Нараквици за Жени

(10 КОМПЈУТЕРИ/многу) Модата Јога НП Медитираат Јога Медитација, Јога Lotus OHM Asana Седум Чакра Јога Нараквици за Жени

Достапност: Залиха
DEN 576.00


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
И 17,5 СМ+4CM Продолжен Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Памук
Бренд Име:
CUSTOMAMA
Пол:
Унисекс
Функција:
123

Подобро ви се допаѓа

Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 4*6 мм Главниот Розова Боја Тежина 11.8 Грама (Опал & Сребрена) Н

LOULEUR 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Неколку Хривнија Жени Мажи Накит Мода ААА Циркон ID Име Љубов Нараквици П

Цртан филм OHANA Шарм Хривнија Симпатична Ohana Пријателство Lilo Бод Тема Алка&Хривнија Kawaii Семејство Wristlet Же

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.ние ќе го избере транспорт во согласност со кл

Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации Тогаш едноставно следете ги инструкц

Превозот Термини : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 работни дена по вашата исп

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Материјал : S925 sterling silverСинџир Должина : 16.5+3.5 смТежина : 2.68 gdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180,

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

Купувачи се одговорни за Враќање Превозот Надомест На Следење на Број ќе се пополни во редоследот по па

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180,

2016 година Мода Алка Неколку Накит Жените Монистра Ресни Хривнија 4mm Розово Злато Позлатен Монистра Сина

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи"...

Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови цена!【Спецификација на производот】Дол

99 / многу40 парчиња / многуТрговија на големо Мода Гроздобер Шарм Мешани Глеѓ Висока Револвер Чевли При

сад $ 1.6 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 3.38 / Парчесад $ 3.33 / ПарчеПарче Парчесад $ 3.32 / Парчесад $

Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Кубни циркони 3*5 мм Главниот Сина Боја Тежина 9 Грама (циркони & зл

Тип : Виножито Восок Кабелот Пријателство Хривнија Бохемски СтилДимензии : Ширина : Околу 30 mm;Должина : О

Опис на производот : B011 Злато Сребро Едноставна Шупливи Линија Хексагонални Хривнија Отсечени се Отвор

Scroll