Новак
100 Компјутери/Set Различни Бои И Големина Лажни Нокти Airbrush Predesign Помине Уметност Лажни француски Акрилик Совети Декорација боја случаен избор

100 Компјутери/Set Различни Бои И Големина Лажни Нокти Airbrush Predesign Помине Уметност Лажни француски Акрилик Совети Декорација

Достапност: Залиха
DEN 158.40


100 Компјутери/Set Различни Бои И Големина Лажни Нокти Airbrush Predesign Помине Уметност Лажни Француски Акрилик Совети Декорација
100% Сосема Нов
5 различни големини Лажни Нокти Совети - (големина 1-5)
Секоја големина содржи 10 боја
Секоја боја содржи 2 парчиња од секоја големина
должина : 22-28 mm
ширина : 7-15 mm
Ве молиме овозможи прирачник за мерење со грешки
Погоден за нокти продолжување со помине уметност украси / помине гел / акрилик / итн.
Може да додадете помине уметност декорации на ноктите и дизајн свој стил и модел
Лесно да се изврши и задржете со ноктите лепак
За професионални салон или домашна употреба
Овој објект доаѓа со тешко се прикаже помине пластична кутија
Забелешка : Вклучува 5 различни чиста бои и 5 шема ноктите ,но Не мора да е ист како на сликата .
Спецификации
100 компјутери Лажни Нокти (боја по случаен избор)

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Број На Модел На:
Лажни Нокти
Должина На Ноктите:
22-28 mm
Ноктите Ширина:
7-15 mm
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Големина:
100Pcs 10 Color
Бренд Име:
yichen
Количина:
секоја боја 5 големина
Тип:
Половина Помине Совети

Подобро ви се допаѓа

2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 раб

Сјајна Црна Ѕвезда Лажни Ноктите Геометриски Шеми Јасно Сјајот француски Лажни Нокти Совети Притиснет

Користење на увезените суровини, увезени тонер направена, производ дебелина симетричност...

Користење на увезените суровини, увезени тонер направена, производ дебелина симетричност...

Сосема нов и висок qualtiy Совршен избор за вашата помине модата, Со цел да се гарантира квалитетот, ве моли

24pcs Сина Ковчег Дизајн Огледало Помине Уметност Совет Среден Стан Stiletto Вештачки Лажни Ноктите Жени Секо

Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни изразат Фаб

Класичните Црно Бели Лажни Нокти Мрачно Лак Черепот Лице Лажни Ноктите Совети Ноќта На Вештерките Мора

24 Pcs Камелеон Огледало Акрилик Лажни Ноктите Секси Бисер Розова Краток Stiletto Лажни Ноктите DIY Целосно Пок

Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете Postive Повратните информации (5 Ѕвезди) за нас...

12pcs Топла Продажба Лажни Нокти За Возрасни 24pcs Топла Продажба Лажни Ноктите 24pcs Топла Продажба Лажни Нок

12pcs Топла Продажба Лажни Нокти За Возрасни 24pcs Топла Продажба Лажни Ноктите 24pcs Топла Продажба Лажни Нок

Користење на увезените суровини, увезени тонер направена, производ дебелина симетричност...

600pcs / пакет Овална остри крајот stiletto Лажни Нокти Совети Природни / Бела / Транспарентен Акрилик Целосно

2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 раб

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

Користење на увезените суровини, увезени тонер направена, производ дебелина симетричност...

Користење на увезените суровини, увезени тонер направена, производ дебелина симетричност Увезени тоне

Детали За Производот : Stiletto советиФранцуски помине уметност совети,500 совети во OPP вреќа,10 големинибоја :

Детали За Производот : Материјал : ABSСертификација : MSDSГолемина : 010#Пакување : 500pcs совети во една opp вреќаС

парче24pcs Вештачки Нокти Совети Сјајот Крем Посочи Вино Црвено Целосна Заврши Нокти Белата Точка Лажни Н

Продавницата Лили е Прилично Живот, кој е во сеќавање на мојот минатото љубов, што се користи за да ве по

Ние поддршка dropshipping и на големо, и ние, исто така, поддршка на paypal за плаќање.Нема следење на број за цел и

24 Pcs Мат Лажни Нокти Темно Сина, Лажни Нокти, Совети Сјајна Мрежа Мрачно Целосна Помине Совети Нокти Прои

Како да се Плати за цел? Ние прифаќаме Alipay тука, Visa и Master card, Credit Card, Банкарски Трансфер, Western Union, Moneybookers .Ак

Еколошки материјали кои ќе бидат добри за вашето здравје6.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите кли

Користење на увезените суровини, увезени тонер направена, производ дебелина симетричност Увезени тоне

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

Користење на увезените суровини, увезени тонер направена, производ дебелина симетричност Увезени тоне

Scroll