Новак
2017 Летни Фустани Backless Море Фустан Со Отворен Грб Жените Солидна Боја Секси Ракави Тенок Плажа Облечи Vestidos Облека

2017 Летни Фустани Backless Море Фустан Со Отворен Грб Жените Солидна Боја Секси Ракави Тенок Плажа Облечи Vestidos Облека

Достапност: Залиха
DEN 600.00
DEN 666.72

Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.
За било итно цел или се комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, DHL,Aramex). Боја не е голем квалитет проблем.
Должност & данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. За услуги на клиентите на производот фотографии.
Примачот информации
Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Важна Забелешка Зошто гледам мојата цел боја е во ред? Понекогаш можете да користите e-mail или телефон или таблет проверете ја вашата цел, да се види е погрешна боја, не't worry ова е Aliexpress систем проблем, ние испрати иста боја за да можете со фото модел. Забелешка стандардно, оваа точка ќе се испраќаат преку Кина Пост Оригинални Мал Пакет Плус, w hich е без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Lycra,Lanon,Полиестер
Силуета:
Лабава
Број На Модел На:
Backless Море Фустан
Sleeve Стил:
Резервоар
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Бренд Име:
SWIMMART
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Стил:
Preppy Стил
НЕМА.:
Без Ракави Тенок Плажа Облечи
Модел стил:
Полна Боја
Дали лента влечете:
Нема челик поддршка за подлога
ткаенина име:
Leica
Ткаенина состав:
Полиестер Влакна (ди Guan)
Ткаенина состојки:
90 (%)
Боја:
Бела, жолта, розова, црвена, црна, виолетова, зелена, сина, портокалова, црвена слива
Главната содржина на ткаенина материјал:
81%-90%
здолниште:
Бански Прикривање На Фустани
Стил:
Плажа

Подобро ви се допаѓа

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

Бесплатен Превозот За Светот3 Ве молиме email на нас пред да замине на негативни повратни информации или о

1262239348700902 Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

Ние сме една фабрика да се фокусира на производство Завој Облека Ако сакате да развиваат нови модели, pls

Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да с

ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Купувачот ќе биде одговорен за такси прево

2017 лето мрачно печатење Бохемски нов фустан жените секојдневен мода на плажа долга макси фустан V декол

ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.2) Нашата компанија снабдување капка прево

Лето Жените Облека Chiffon Завој Жолт Фустан Вечер Партија Фустани Матурска Gown Макси Boho Долга Плажа Облечи

Големина Должина Биста Половината Хип М 79 100 104 116 L 79 104 108 120 XL 80 108 112 1242 XL3 XL8080112116116120128132Текстот е скриен, мо

........................................................................................................... Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашат

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Класични шарени, половина ракав дизајн, еден рамо корсе

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што

Материјал : Памук, Лен Тело 97109 cm, Рамо 42 см, Градите 130 см, Ракави 23 см, Полите 272 cm тежина:0.25 кг

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата email трпеливо и ние ќе ви одговори

39 инчи)фустан целосна должина : 8286cm,биста на 6690cm,половината 6284cm,колковите 66100cm,Ве молиме прочитајте ги вн

Vestidos verano 2017 Жените Лето Плажа, Секси Фустан со Отворен Грб V Вратот без Ракави Цветни Фустан Голема Голем

ГОЛЕМИНА : 7(2 Years)ГОЛЕМИНА : 9(3 Years)ГОЛЕМИНА : 11(4 Years)ГОЛЕМИНА : 13(5 Years)ГОЛЕМИНА : 15(6 Years)

Ако сте задоволни со цел, ве молиме оставете 5 stas повратни информации за цел;Ако сега, ве молиме контакти

Danjeaner Секси Крстот Чипка Backless Печати Летен ФустанЖените Длабок Vвратот без Ракави Плажа Фустани Лето Па

2015 Година Нови Есен Зима Жените Се Облекуваат Секси ОВратот Долг Ракав Поврзана Фустани, Модни Нерегула

Жените Лето Повик Краток Ракав Вечер Партија Clubwear Фустан Кратко Мини Фустан 100% Сосема Нов И Висок Квали

1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно в

2018 Нов Цвет Девојки Принцеза Се Облекуваат Свадба Деца Девојки Вечер Партија Фустани Бебе Деца Роденде

Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали Плаќањето се очекува да бидат примени во рок

започнетекрајотПрекрасни Слонова Коска Целосна Меки Цвет Девојка Туту Фустан Рачно Изработени Капчињ

Scroll