Новак
400W DC36V Бесплатен Превозот Соларни Потопна Пумпа Длабоко И Пумпа со MPPT Контролер за Наводнување на градините 3SSH1.6/80-D36/400S

400W DC36V Бесплатен Превозот Соларни Потопна Пумпа Длабоко И Пумпа со MPPT Контролер за Наводнување на градините 3SSH1.6/80-D36/400S

Достапност: Залиха
DEN 20928.00

Ние ќе го изберат најсоодветен за вас.75"
ø76
11
540*300*150
18 V 150 W 6 PCS
3 SSH2.Може да се купат само на пумпа без контролер? Не,нашите пумпа може да работи само со нашата контролер. Наведениот цена вклучувајќи : Пумпа+MPPT контролер+Accesories, БЕЗ СОЛАРНИ ПАНЕЛИ ;
2.75"
ø76
11
540*300*150
36 V 300 W 2 ПАРЧИЊА
3 SSH1.

Параметрите на стоката

Напон:
36v
Употреба:
Вода
Структура:
потопна пумпа
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Број На Модел На:
3SSH1.6/80-D36/400S
Примена:
Подводните
Standard or Nonstandard:
Стандард
Гориво:
Соларен Панел
Теорија:
Завртка Пумпа
моќност:
400
Напон (Vdc):
36
Максимален Проток (m3/h):
1.6
Макс Главата (м) :
80
Штекер (во):
0.75
Преглед (mm):
76
Соларен Панел Се Соберат:
36V 280W 2 ПАРЧИЊА
Завртка материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
картонска кутија
Гаранција:
3 Години

Подобро ви се допаѓа

Притисок Switch Тип Карактеристики : Кога на вода за пиење исклучен, тоа автоматски ќе се отсечени моќноста

Стави на соларен панел под доволно сончева светлина и биде подобро да се соочи директно на сонце.Каракт

Пневматски потопна пумпа карактеристики : пумпа под следниве услови треба да бидат способни да работат

Нови Пристигнување VRR24 C Двојно Цилиндар Ладилни Обновување Машина 220240 VAC50 / 60 Hz 5 A 1750rpm 1 HP Моторни 040 Степ

Село или семејство водоснабдување 3 Градина / двор системи за наводнување 5 Додатоци се Вклучени : MPPT кон

Кога го користите brushless мотор, се забележи дека влезот моќ треба да биде постојан притисок и филтрирање.

1 PC Ротари Ване Вакуум Пумпа 8 CFM 2 XZ4 Литар ДвојнофазаПумпа за вшмукување Специјализирани За КО TBK LCD OCA Lamina

CBФА / ФК опрема пумпа со висока јачина одлеаноци, радијална справување со забот врвот комора на македони

Цевка:4 поени;100 W се применуваат за топла вода;150 W се применуваат на гас бојлер;280 W се применуваат за

За dosmestic употреба, за граѓански и industrail апликации3.Q3 : можете Да направите ОЕМ?A : Да, ние може да.Карактери

1 Висок efficency и отпорност на висока температура;2 Долг живот и ниско ниво на бучава;3 Мала температура се з

Oilless Вакуум Пумпа за натпреварот со oca laminating машина за скршени телефон екран поправка,LCD сепаратор 220 V 4 LЗ

1 PC 12v 12.5 L / min 35psi Washdown Пумпа за RV / Морски Побарувачката на Дијафрагмата ВодаПумпа,Ниско ниво на бучава Та

Бесплатен превозот од кина пост воздух mail ,испорака во рок од 3 дена да целиот светTechinal Податоци· Влезен

GP80 500 L / min електрична пумпа за надувување 12 V Електрични пневматски пумпи Пневматски цевкадијаметар 20 MM

3t 220v50hz Санитарни Нерѓосувачки Челик Пиво ПумпаНерѓосувачки челик санитарни пумпа : исто така познат ка

Обемот 1 Пумпа погоден за Џакузи; 2 Пластични нозе, добри заштитни својства, повеќе погодна за рибник вод

Нула трошоци за енергија се обезбеди многу брзо враќање на инвестицијата2 Контролор / Инверторот : 3 год

Работен притисок на длабока понесе и потопна пумпа за вода : 25barТемпературата на длабока понесе и потопн

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем Ве молиме ни email пред да замине било 1 или 2 рејтинго

Бидејќи финалниот време на испорака зависи од различни земја обичаи и слично,ние не може да го контроли

220 V Електрични Експлозијадоказ Масло Пумпа 40 L / min Нерѓосувачки Челик Течност Пренос Пумпа

Напон : 24 v Моќ : 120 w Струја : 4АМаксимум лифт : 70 метри Вода на час : 0.6 тони Вода штекер калибар : 12.7 MM Тежина :

Обемот 1 Пумпа погоден за Џакузи; 2 Пластични нозе, добри заштитни својства, повеќе погодна за рибник вод

005930 DT1524 2 19#16#25#17# 0.• Екранот и контрола на проток, се акумулира издавање волумен автоматски.16990 2×YZ15 2 13#14#16

Ако сте задоволни со нашата објект и услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди да стапк

Scroll