Новак
Hotsale 50pcs Дрвја Шема Сива Памучна Подарок Перница 10x14cm Drawstring Пошта памук, Лен торба за мали накит подароци пакување торба

Hotsale 50pcs Дрвја Шема Сива Памучна Подарок Перница 10x14cm Drawstring Пошта памук, Лен торба за мали накит подароци пакување

Достапност: Залиха
DEN 823.00
DEN 1003.20


Шопинг Процес
За Превозот
1. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ви благодариме! : ). Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Монистра Монета Ореви Шарм Бутик Козметика Бонбони Подарок Пакување
За Кориснички
1. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
Памук Кеси 08
Објектот Материјали
Памук
Главната Боја
Дрвја Шема Сива
Објектот Околу Големина
10x14cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.
50pcs/многу Дрвја Шема Сива Памучна Кеси 10x14cm Мали Drawstring Подарок Перница Симпатична Шарм Хривнија Накит Пакување Кеси Пошта
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Објектот Количество 50 PCS /многу
Точка Бр.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.

Параметрите на стоката

Шема:
Дрва
Повод:
Роденден Партија,Партија,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Памук Кеси 08
Број на Компјутери:
50pcs
Бренд Име:
KoMee
Големина:
10x14cm (3.93x5.51)
боја:
Дрвја Шема Сива
Материјал:
Памук
торба стил:
Мали Накит Торба Хривнија Бонбони Торба Подарок Торба Шарм Пакување Торба
индустрија употреба:
Накит Ореви Козметика Пакет Шарм Бутик Подароци Пакување
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Can Custom Logo (Bolsas de Regalo)
Запечатување & Рачка:
Drawstring

Подобро ви се допаѓа

бесплатно користење на логото индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија за слободни лента м

прозорецот кутија име 8*5.5*2.0 cm 50 PCS Јасно Пластика Пакет Кутии Божиќ Подарок Пакување пвц Кутија бонбони

20pcs / многу 16*16*7cm Ретро Kraft Хартија Кутија DIY Свадба Колачи Подарок Корист Кутии Партија Бонбони Кутија 4 Cu

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,Топло совети : големини од мерењата прирачник, и

Материјал : Burlap ЈутаГолемина : Прибл 15 x 35cm(6"X13.8inch) грешка во 0.51cm .Боја : Јута,Кафеава,Црвена и повеќеСоодве

Лента Свадба Корист кутија Брак Партија Кутии бонбони кутија ласерски сече свадба ви благодариме кутии

2017 слободни логото индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија љубов птица слободни лента сва

Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.10.5 cm поради различните методи за тес

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,Топло совети : големини од мерењата прирачник, и

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање...

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо 500pcs Висок Квалитет 20x30cm Големи Organza Торба Небото С

Главните податоци : 100% сосема нов, 100% проверка пред пакување,висок квалитет на стоките,Тип на производ :

бесплатен превозот одлична хартија ласерски сече свадба кутија за слободни лента свадба корист кутииС

Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена.состојба : 100% сосема новмате

Превозот : 1.Од безбедносни причини, Ние само го прифати Ali Express Зачувам.Сите предмети треба да се испраќа

Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци ПОВРАТНИ информации : 1.Од безбедносни причини, Ние

Scroll