Новак
10pcs/Многу MR104ZZ ABEC-3 MR104 ZZ 4x10x4mm Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи 4*10*4 мм

10pcs/Многу MR104ZZ ABEC-3 MR104 ZZ 4x10x4mm Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Имајќи Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи 4*10*4

Достапност: Залиха
DEN 191.00
DEN 207.36


Модел MR104 ZZ Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 4 Надворешниот Дијаметар(D)
10 Ширина (Б) 4 Печати Тип челик Материјал челик Испорака датум На барање за испорака
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на производи,ние може да се 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на стоката

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
MR104ZZ
Површина Грубост:
Ра 1.6
Бренд Име:
DTBird
Премази:
no
Структура:
Топката имајќи
Потеклото на Земјата:
Кина
Тежина:
0.25 кг
Пакет Големина:
5*10*5cm
Тип:
Лагери
Материјал:
Челик
Е Прилагодена:
Yes
квалитет:
Супериорен производ
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
Број На Модел На:
MR104ZZ

Подобро ви се допаѓа

Ако ви треба други големина кои не се наведени во нашата продавница, ве молиме ги споделите со нас...

2 парче / многу SCS10 UU 10мм Линеарно Движење Топката Имајќи го лизгачот Черупка Линеарна Окното за CNC За 10мм

Предмет : 686 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Опис : F717 M 7x17x6mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Предмет : 625 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Предмет : 627 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Предмет : 693 ZZ ABEC7Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

2 парчиња D12mm L650mm chromed Цилиндар Линеарна Железничкиот Круг Род Вратило Линеарно Движење водич железничк

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK120155 +2 AS120155Големина : 120x155x4mmКоличина : 2 компјутери

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

Предмет : 603 ZZ ABEC1Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на дано

Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистува

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрај

Предмет : 623 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Scroll