Новак
Aproms Слатка Ruched Pleated Печати Краток Фустан Streetwear Исклучување Рамо Женски Фустан 2017 Boho Лето Висока Половината Sundress Vestidos

Aproms Слатка Ruched Pleated Печати Краток Фустан Streetwear Исклучување Рамо Женски Фустан 2017 Boho Лето Висока Половината

Достапност: Залиха
DEN 384.00
DEN 639.36


Сите слики преку професионални боја калибрација,поради разликата во екраните, може да постојат разлики.
Цветни Печати / Исклучување на Рамо / Вклопуваат и Одблесокот

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Деколте:
Slash вратот
Стил:
Бохемски
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
APROMS
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
11232
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Appliques
Големина:
S/M/L/XL/2XL
Сезони:
2017 Пролет, Есен
Пакет:
Висок Квалитет Фустан+ OPP вреќа
Occassion:
Партија,Клуб,Дневна
боја:
Сино,Црвено Вино
плажа облечи:
Фестивал Boho Фустан
ruched фустан:
висок половината се облекуваат
Boho beachwear:
Цветни Печатење

Подобро ви се допаѓа

39 инчи)фустан целосна должина : 8286cm,биста на 6690cm,половината 6284cm,колковите 66100cm,Ве молиме прочитајте ги вн

Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да с

Бесплатен Превозот За Светот3 Ве молиме email на нас пред да замине на негативни повратни информации или о

39 инч,1 инч=2 2 XL 45 црна Ви благодариме за вашиот вид трпение.Големина ( cm ) рамо ширина биста половината рак

Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.5 кг кога цел е над $50 и повеќ

1262239348700902 Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Жените Лето Повик Краток Ракав Вечер Партија Clubwear Фустан Кратко Мини Фустан 100% Сосема Нов И Висок Квали

Ali Express поддржува Виза , Мастеркард , Western Union , и преведување преку банките Плаќање 1 Ако не сте задоволни

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

Избор на големини : Овој фустан е широка и голема големина На еластичноста е многу голем, Тоа е многу пог

ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.

5) Повратни информацииВе молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални пов

Лето Жените Облека Chiffon Завој Жолт Фустан Вечер Партија Фустани Матурска Gown Макси Boho Долга Плажа Облечи

започнетекрајотПрекрасни Слонова Коска Целосна Меки Цвет Девојка Туту Фустан Рачно Изработени Капчињ

4 препорачувампрепорачувамАзија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН L 73 28.3 Купи

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што

........................................................................................................... Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашат

Ни ГолеминаФустан Должина(cm)Биста(cm)Половината(cm)Препорачуваме Висина(cm)2 T515644901003 T5660461001104 T6164481101206 T6668501201

2016 Година Нови Есенски Девојки Животинско Зајакот Шема Чисто Бебе Се Облекуваат Девојките Зимски Облеч

Scroll