Новак
МОРНАРСКО СИНА бело, МРАЧНО МЕСТО ПРОВЕРЕТЕ момчиња ПАМУК ТКАЕНИНИ комбинација bunting 60 ШИРОК M221

МОРНАРСКО СИНА бело, МРАЧНО МЕСТО ПРОВЕРЕТЕ момчиња ПАМУК ТКАЕНИНИ комбинација bunting 60 ШИРОК M221

Достапност: Залиха
DEN 515.00
DEN 541.44


МОРНАРСКО СИНА бело, МРАЧНО МЕСТО ПРОВЕРЕТЕ момчиња 100% ПАМУК ТКАЕНИНИ комбинација bunting 60" ШИРОК M221
100% акрилна
150cm (60") широк
Машина перат во 40'
Се користи за пет кревети, облека, фрла, перници, меки костими, мечка и играчка одлуки плус многу други занаети.
Фотографиите во нашата огласи да не прават нашиот квалитет крзно ткаенини правда.
Поради камера и монитор прилагодувања, бои и дизајни во слики нема да биде 100% точни.
Ако ви треба точно боја се совпаѓаат, ние не препорачуваме да купите примерок однапред.
Повеќе набавки ќе бидат испратени во една целина парче.
1piece=20inch, 2pieces=40inch, 3pieces=60inch,4pieces=80inch...

Параметрите на стоката

боја:
сино жолта
Големина:
60inch Wx20inch L
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Шема:
Бранеа
Ширина:
150cm 60inch
Плетени Тип:
Tricot
Тип На Производ:
Aramid Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
diy додатоци
Стил:
Обична
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Материјал:
100% Акрилна
Тип:
Seersucker Ткаенина
облека, прибор:
облека ткаенини
мрачно ткаенина :
DIY облека додатоци
луксузна ткаенина шари :
облека мрачно ткаенина

Подобро ви се допаѓа

Ако има повеќе бои за оваа ткаенина Овој материјал има looped куп волна на неговата површина Ние длабоко да

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

Боја : Боја на слик Ширина : 140cm±5%(55.1") Материјал : Полиестер / Rayon Гласат единица : Двор Забелешка : големина

100% памук парче жакард ткаенина памук, плетени ткаенини за маицаСостав : 100% памукШирина : 140cmПредиво гроф

7"X 51", наведени цена е за половина метарАко купувате 2 парчиња или повеќе, ние ќе не го сечеме на ткаенина,

метар ДОЛАРИ, 15.98 / метар метар ДОЛАРИ, 15.98 / метар метар метар метар метар цената е за ткаенина, Тежина : 28

метар метар метар метар метар метарAnswer : ___________________________ Note : Ние сите производи слики се направени во вид

32 * 45СМ СТП дигитално печатење СТП кожа, Симетрични печатење1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.

Карактеристики : Бренд HAOCHU Материјал : Полиестер Ширина : 15cm Должина : 10yards (Средна Цврстина) Пакет Вклучу

Добредојдовте на Queency Ltd.,Ко.Бесплатен превозот Африкански turban жените главата вратоврскаОваа точка е на

започнетекрајот1 Материјал : 100% Памук 2 Димензии : ширина е 1.5 метри,едно парче должина 0,5 метар,ако понуда

modname=ckeditor Главна компонента : mulberry свила Ширина : 114cm (± 2) Дебелина : 20 mommeметар метар метар метар метар мет

CHENGLONGFZСостав95%Полиестер / 5%SpandexТкаенина ширина160cmТежина320 грам по метарПостојаност На Боја33 Ве молиме к

детали за производот : Tulle нето ткаенини mesh ткаенини предиво tulle ткаенина 1 : mesh дупка големина : 30 A, 2 : боја

Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Мешани цел е доб

Ширина | 145 смМатеријал | Памук и ленТекстура | дебелина малку мека и меки кожата дише drape добро не водатТе

Ве молиме погледнете овие фотографии погоре! Она што го гледате е она што ќе добиете! Ние ќе брод со свит

метар метар метар метарШирина : жолтозелена 130cm; темно сива 135cm Тежина : жолтозелена 410g / m; темно сива 400g

Добредојдовте на Beyonce Ткаенина Онлајн Продавница!Answer : ___________________________ Note : Ние сите производи слики се на

Scroll