Новак
BGA серија штекер горат во тест и програмирање тест за BGA пакет IC чипови преку овој линк може да ви помогне да најдете токму BGA адаптер

BGA серија штекер горат во тест и програмирање тест за BGA пакет IC чипови преку овој линк може да ви помогне да најдете токму

Достапност: Залиха
DEN 427104.00


Ви благодариме.Отвори-top/Clamshell структура 2.
Ако сакате да се купи повеќе quantites за ова.ве молиме да се поврзете со мене и ме прашуваат за да се добие подобра цена.ms Hha W Материјал & Изведба : штекер Тело : PEI
Контакти : Beryllium Бакарни Легури
Контактирајте со Позлата : Златото во текот на Никел
Работата Сила : 2.83mm Pin length0.Поле exchangeable пакет локација плоча 5.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
BGA серија socket
Тип:
Тест & Горат во Штекер ( без pcb )
Пакет:
BGA
Pin Теренот:
прилагодено и конвенционалните
pin:
Според клиентите барања
Структура:
Отворете Врвот
Се применуваат за eMMC дебелина:
Според клиентите барања
Применливи IC големината на телото:
Според клиентите барања

Подобро ви се допаѓа

Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа И треба да с

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 DC моќност џек полнење конектор за (Внесете кол

Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Ве молиме двојно проверете ја

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Кабел должина : околу 16.5 cmКоличина : 8 Парови (16 Парчиња)Спецификации : Не треба напојувањеПренос на далеч

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs DIY 4mm аудио банана приклучок со Обвивка Безб

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред

Бесплатен превозот 3 Pair=6 Pcs GX16 GX169 9 P 9 Pin 16mm Машки&Женски Жица Панел Конектор приклучок Кружни Авијација К

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на праткатаметод Ве моли

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs Класици DIY заварени тип 4mm банана приклучок,

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

материјал : бакар позлатени дебелина : 0.025 um одберете: 1.3x0.5mm =дијаметар*висина 1.3x0.5mm1.5x0.5mm =дијаметар*ви

Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.Ако не се за

Црвено Жица Конектори Магарешки Заклучување Брз Splice Терминали Crimp Жица Конектори 5pcs / многуИме : Wire коне

Комплет слика покажува : Програмирање може да се Читање и Пишување Сериски Број, Модел, Регион, Wlan, Bluetooth,

7pins Авијација plug XS127 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

3 G HUAWEI модем кабел CRC9 Десен Агол да се RP TNC женски џек pigtail RG178 трговија на Големо 15 CM 6" АдаптерОпис : 100% сос

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 M DC моќност џек со завртка полнење конектор за

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

DIY Месинг никел позлатен+PA 4mm банана приклучок superposition 4mm брз Приклучок / штекер CATIII 600 V / MAX 32 A

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

100x Бесплатен Превозот DC Моќност Женски Plug Џек Адаптер Приклучок за видео надзор 2.1 x 5.5 ммОпис : системи з

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

1 PC Нови RPSMA Машки Plug Право Агол (женски pin) Switch SMB Женски Десен Агол Конектор RG178 коаксијален Кабел 15 CM 6" Ад

Scroll