Новак
PRAYGER Плус големина 5XL Жени Висока Половината Слабеење Бедрото Контрола Гаќи Компресија стомак Тело Shaper задник lifter долна облека

PRAYGER Плус големина 5XL Жени Висока Половината Слабеење Бедрото Контрола Гаќи Компресија стомак Тело Shaper задник lifter долна

Достапност: Залиха
DEN 423.00
DEN 604.80


6786
големина на :
М : Погоден половината 50cm - 62cm
L : Погоден половината 63cm - 70cm
XL : Погоден половината 71cm-77cm
XXL : Погоден половината 78cm - 82cm
XXXL : Погоден половината 83cm - 88cm
XXXXL : Погоден половината 89cm-94cm
XXXXL : Погоден половината 95cm-105cm
1 cm=0.39 инчен;1 инч=2.54 см
7028

Параметрите на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
prayger
Материјал:
Најлон,Spandex,Микрофибер
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Контрола Гаќи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
5888
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените

Подобро ви се допаѓа

Нова Мода Високи Половината Контрола Гаќи Задник Лифт Секси Shaper Половината Заштита Далечински Половин

Добредојдовте на нашата продавница! Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^^ Ако

Забелешки : 1 Оваа контрола панталона користат светло и тенка ткаенина, може да се стави тоа во вас кеса з

2017 Женска Секси Тело Shapers Висока Половината Стомакот Долна Облека Тело Sculpting Дами Никаква Трага Кратко П

Превозот Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail Ние ќе го цениме тоа многу

Име : лесна чипка жените долна облекаМатеријал : 100% модални + чипкаБои : повеќе од 16 боиГолемини : слободе

Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Купувачо

Објектот состојба : 100% сосема нов, неотворенаБои : Црна, бежГолемина : M,L,XL,2 XL,3 XLМатеријали : 85% Најлон и 15% S

Добредојдовте во мојата продавницаСреќно со васAnswer : ___________________________ Note : 1 Поради светлината и на екрано

8487големинаМ погоден половината 5867cmL погодни половината 6873cmXL погоден половината 74cm78cmXXL погоден половин

Спецификација : Дупки во задниот ќе им помогнам на плен нагоре и надвор од panty.Жените мода секси задник п

Врз основа на досегашното искуство Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот об

ИСПОРАКА : 1.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни поврат

Научни дизајн и компресија ви помогне исправен став на телото, цврст стомак, израмните стомакот.Уникате

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

modname=ckeditormodname=ckeditor1 Ние ќе ја пратите пратката во рок од 13 дена по уплатата е потврдено.2 Можете да ги прат

Нови Стомак Жените Панталони Мода Појас Тока Гаќи Магија Чипка Bodysuit ИнтраАбдоминална Панталони Слабее

7022 Големина Половината Тежина M5667cm( 2226in) 4050kg L6877cm( 2630in) 5160kg XL7883cm( 3034in) 6170kg XXL8490cm( 3437in) 7176kg

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Посетете ј

Scroll