Новак
TIANYA 105mm CPL Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата за canon nikon 150-600 120-300/2.8 (S)

TIANYA 105mm CPL Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата за canon nikon 150-600 120-300/2.8 (S)

Достапност: Залиха
DEN 1440.00

Пријателски Совети
За Опис
За производ материјал, пакување, иста,само различен калибар, ние покажуваат фотографијата е 67mm големина како Примерок CPL Филтри (Кружни Polarizer) се одлични за отстранување на несаканите одблесоци од не-метални површини, како што се стакло или вода. Монтиран на ротирачки рамка, овој филтер може да се прилагоди за да се блокира различни нивоа на рефлексија. да се направи на стакло Вистински шут ефект табела :
Висок квалитет на филтри направени од алуминиум и премиум оптички материјали. 60 Ден Гаранција. Ако од која било причина, она, не сте целосно задоволни со вашиот производ, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање ни. Ние ќе направиме се што можеме за да се поправи проблемот, вклучувајќи преземање на производот назад за целосна наплата, без прашања праша. Веруваме дека ова е вашето право како клиент. Вашиот 100% задоволство е наша одговорност и грижа. Купи со доверба! Ве молиме потврдете ја вашата камера е објектив тема големина пред да нарачате.

Параметрите на стоката

Калибар:
105mm
Пакет:
Yes
Тип:
Polarizer Филтер
Број На Модел На:
105mm
Бренд Име:
WTIANYA

Подобро ви се допаѓа

Ѕвезда на Филтри : точка ѕвезда филтер за Дигитални Леќи на Камерата создава точки на светлина, како и "ѕ

Опис : Оваа FOTGA Ултра Тенок УВ филтер ќе не влијае на бојата рамнотежа или перформансите на вашиот леќи, в

9% и transmittance до 99.Со блиски до леќи можете да дојдете поблиску до вашиот објект, без всушност да се приближ

Ве молиме потврдете ја вашата камера е објектив тема големина пред да нарачате.(1)72mm 3Парче Филтер за Пол

знак по добивањето Ако овие се применливи, тие ќе се казни и да се утврди кога пратката е обработена од с

24 PCS Целосна & Дипломирал на Филтри : Материјал : Пластика;Обезбеди различна боја температура;боја темпер

Овој уникатен леќа работи на сите Камери & Camcorders со 37mm големина на Леќа Филтер тема! Оваа одлична леќи мо

Карактеристики : • 100% сосема нов.• Заштита на леќи од прашина, влага, гребнатини, и други штети.• Може да

)Домот пакет, мала големина, преносни да се носатCPL филтер поставите емора да има алатки за сите Mavic пилот

Опис на производот На WTIANYA 52mm Тенок MC УВ Филтер е општа употреба, јасно филтер кој помага да се апсорбира

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

FOTGA 62mm 62 мм Haze УВ Филтер Леќа Заштитник за sony Канон Nikon КамераВовед : Сосема Нов Висок Квалитет!!Штити леќа

30*30 CM 11 Компјутери / Многу Транспарентен Боја Корекција Светлина Гел Филтер Филм Лист за Фото Студио LED С

67mm УВ Филтер + CPL Филтер + Леќа Капа За Sony За Pentax За Canon За Nikon D7000 D5100 D5000 D3100 D3000 D3200 D5200 D7100CPL Филтри(Кружни Polariz

Спецификација : Тип : Променлива ND Филтер (ND2ND400) Материјал : Оптичко Стакло од Јапонија Слој : 12 Слоеви на

Со цел да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако сте одбр

Голема бленда е на располагање за да се создаде длабочина на полето лесно Ултра тенок рамка,само 7mm дебе

Ве молиме додадете нашата продавница во вашите омилени продавници, како оваа продавница ќе имаат НОВИ П

Супер 12 Слоеви засилување слој, да може ефективно да се намали појавата на леќа светкаат и ghosting предизви

Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки,даноци и давачки не се inclueded во објектот цена или на превозот обв

100% СОСЕМА НОВ Професионален custom род пловни рачни стап, тој е дизајниран За Gopro Hero1 2 3 3+ / Full HD 1080 P / SJ4000 ит

Опис На ПроизводотОва е Филтерот Заштита на Метал Оџакот Капа 46mmФилтер за Заштита Метал Оџакот Капа ќе

Scroll