Новак
2017 Спортски Капи Жени Мажи Работи Капи Младите Писмо Везови Капи Црно Бела Шапка

2017 Спортски Капи Жени Мажи Работи Капи Младите Писмо Везови Капи Црно Бела Шапка

Достапност: Залиха
DEN 123.00
DEN 162.24


2017 Спортски Капи Жени Мажи Работи Капи Младите Писмо Везови Капи Црно Бела Шапка Спецификација :
Предмет Тип : Безбол Капи
Шаблон Тип : Писма
Оддел Име : возрасни лица,пензионери,момчиња,унисекс-деца
Стил : Неврзан
Пол : Унисекс
Материјал : Памук
Шапка Длабочина : За 11cm
Глава Обем : За 55~58cm
Обод шапка Ширина : За 7cm
Рака Тип : Прилагодлив
Пакет се вклучени :
1 x Капа Забелешка :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.

Параметрите на стоката

Шапка Големина:
една големина
Функција:
Sunshade
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
Aolikes
Број На Модел На:
A85
Материјал:
Памук

Подобро ви се допаѓа

2018 Најновото ИзданиеБезжична Bluetooth 3.0 V Beanie Плетени Плус Сомот Зима Работи Шапка Слушалки Микрофон Прикл

Риболов Лето Спорт Отворено Шапка Капа Со Соларни Сонцето Моќ Кул Вентилатор За Велосипедизам Енергија

Scroll