Новак
JEXXI 2017 Нов Дизајн Гроздобер Жените Ѓердан Ретро Модата Шупливи Дрво Форма Топла Продаде 925 Фунта Сребрен Накит За Дами

JEXXI 2017 Нов Дизајн Гроздобер Жените Ѓердан Ретро Модата Шупливи Дрво Форма Топла Продаде 925 Фунта Сребрен Накит За Дами

Достапност: Залиха
DEN 117.00
DEN 176.64

Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.35 JEXXI Кул Океанот Простор Планета Дизајн Pendant Блескав Во Темно Сребрена Ѓердан Мода Жените Џемпер Накит Додатоци 1. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.21 Едноставен, Елегантен Свадба Накит 925 Sterling Silver Кубни Циркони Снегулка Ѕвезда Ѓердан Жени, Девојки Партија Додатоци 1. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
QN802
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
18INCHES
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Подобро ви се допаѓа

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

синџир должина : 50cmшарм големина : за 25mmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Ки

Големина : 3.2*3.2 cmТежина : 20 gматеријал : јажето / легураБоја : SliverТопла Продажба Модни Аниме Наруто Ѓердан S

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи"...

производ деталиЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од с

Материјал : Genuine Austrian кристал,Восок јаже,Дијаметар : 2.1*1.4 cmБоја и Стил : погледнете како го сликаПоставете

Општи информации1.Бренд : ZMZY НАКИТ2.MOQ : 1pcs ПОСТАВЕНА во opp вреќа потоа во транспортот пакет3...

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака ние ќе ви одговори

Како да се цел?1 Испрати нашето производство БР.Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати

Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, м

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Детали за производот : 1)ве Молиме да ни кажете грб врежани информации,И ве молиме изберете врежани стил

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи" ние ќ

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Во моментов,да с

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Бајка Тема стил Ѓердан Големина : 1inch=2...

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

Домот На Жените Накит Сино Стакло Антички Златна Боја Teapot Форма Ѓердан Голема Монистра Влакно Ѓердан Ѓе

Ви благодариме! Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена Превозот ме

нив и за нас.4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.Услугата

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

2140886578237649 кучиња парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Ние ќе се обидем

Scroll