Новак
Кејт Ноќта ноќ на Вештерките Backdrops за Фотографија Месечината Фотографија Backdrops Дрвени Подни Шума Студио за Фотографија во Позадина

Кејт Ноќта ноќ на Вештерките Backdrops за Фотографија Месечината Фотографија Backdrops Дрвени Подни Шума Студио за Фотографија

Достапност: Залиха
DEN 1631.52


Физички екранот
Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба). 2,на Оваа големина е едно парче,тоа е лесна. 3.Ќе добиете само во позадина без да застане. 4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината, бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем. 5.Овие три димензии (погоден за деца,бебе,новороденче,),Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене. Второ : Постојат некои предлози за вас пред да ја користите оваа позадина : 1,треба да биде укината превозот, ќе постојат некои плитки брчки на позадина, можете да железо тоа да се изедначи ги поминат лесно. 2,Оваа позадина може да биде, исто така, се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките. 3,превиткајте го кога не го користите.

Параметрите на стоката

Големина (мм):
H 200cmxW 200cm, кориснички големини, H 150cmxW 220cm, H 200cmxW 300cm, H 250cmxW 250cm, H 300cmxW 600cm, H 150cmxW 200cm, H 300cmxW 300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
ZJ-HJ05364
Бренд Име:
кејт
Материјал:
Микрофибер
Стил:
Деца
За:
деца,свадба,деца,бебе,новороденче,роденден
исто така и за:
Позадина, Фотографија Позадина Дрво Гроздобер
Употреба:
Дигитална Фотографија Позадина за Свадба
исто така да го користите:
Во позадина на Фотографијата ,Позадини за Фото Студио
Стил:
Новороденче Фото Позадина Дрво Кат,Свадба Ткаенина Backdrops
клучен збор:
Позадина Фотографија,Фотографија Студио Позадина,Позадина Фантазија
KEYWORD1:
бебе туш позадина,деца фотографија студио позадина

Подобро ви се допаѓа

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве мол

Може да се прилагоди на секоја големина 4 Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со прет

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 2448 часа и испраќаат.Позадина може да биде персонализиран

Вашата цел вкупниот не вклучуваат било царинските надоместоци или давачки.Вид Забелешка : За форма и ст

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина

ако не се задоволни со трансакцијата,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одг

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

Поради нерефлективен, тоа е погоден за внатрешна употреба С&П П : Што е разлика помеѓу тенки винил(уметно

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

Ние може да го прилагодите големина за вас, а ние имаме Винил крпа и Оксфорд ткаенина овие два квалитети,

Големина на : Големина на : (1)најпопуларните големини, треба да се користат за : 3ft x 5ft(100cmx150cm)4ft x 4ft (125cm X125cm)4

Ако се е точно, можете да цел овој производ директно Тоа е префериран избор за фотографи Во исто време,б

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве мол

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Ве молиме не грижете се, набори може да биде отстранета лесно Кога ќе се направи фотографии(престрелки),

Позадина може да биде персонализирана шаблон, додадете фотографии, менување на бојата / стил 5 Максималн

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Додавање на врвот / дното џеб или дупка 2.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви Ако ви треба custom background в

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент Нашата позадина е

Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас Нашите дизајнери може да дизајнира разли

С&П П : Што е разлика помеѓу тенки винил(уметност ткаенина) и полиестер?A : Тенок винил материјал : Не е вод

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

ако не се задоволни со трансакцијата,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одг

Фотографски позадина, кој е направен од висок квалитет на платно, трајни, анти навремено,отпорност на тр

инаку печати ќе бидат заматени П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги п

На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за ва

Може да се прилагоди на секоја големина 4 Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум мож

Scroll