Новак
НОВИ Оригинални Гума СП Мемориската Картичка Покрие Школка Гума За Nikon D4 Камера Поправка делови

НОВИ Оригинални Гума СП Мемориската Картичка Покрие Школка Гума За Nikon D4 Камера Поправка делови

Достапност: Залиха
DEN 1344.00

Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
DH
Материјал:
кожа
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
За NIKON D4
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За NIKON D4

Подобро ви се допаѓа

Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број...

100% НОВИ Оригинални 50 MM 1 Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и моде

Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа Нашата цел е да обезбеди најдобра у

Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери Имаме предвидени

Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренднова состојба! Што е на

Овие трошоци се купувачот е одговорност.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не пома

Треба да постои прекумерен задоцнување во превозот ние ќе ве известиме побрзо.Опис на производот Топло

Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа Трговија на големо? Ако сте дигитал

Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајт

Камерата Поправка и Замена на Делови J1 J2 батеријата Заклучување на рачката прилепува Забелешки Модел з

Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа Ние бараме нашите услуги да биде бр

Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички da желудник (како што се н

Scroll