Новак
10Pcs REF3140AIDBZR Свила-ScreenR31DSOT23-3 IC VREF СЕРИЈА 4.096 V SOT23-3 во парк Нови и оригинални

10Pcs REF3140AIDBZR Свила-ScreenR31DSOT23-3 IC VREF СЕРИЈА 4.096 V SOT23-3 во парк Нови и оригинални

Достапност: Залиха
DEN 387.36


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Повратни Информации Поли

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Кина LX H20RS1 ГрејачAC220 240 VOLTS50 / 60 HZ2.0 KW 9.0 засилувачи1.5" ВОДОВОД КОНЕКЦИЈА (48.5 mm)Оваа грејач се користи во топ

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на вашата испл

Клиентите за купување Забелешки : Почитувани купувачи здраво ви благодариме за вашата поддршка на наша

Превозот : 1 Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.Плаќања : 1.Политика На Враќање : 1.П

Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса Неплатени аукција победниците ќе би

Плаќања : 1 Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба Ве МОЛИМЕ н

Димензии 50~60 Hz 4 KW 230 Volts 13 Засилувачи Должина : 25.4 cm Ширина : 3.3 cm Растојание помеѓу терминали 3.18 cm Криви на

Повратни Информации Политика : 1.Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Поли

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако ст

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.Политика На Враќање :

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Слики на вистинската точ

Плаќања : 1 Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на в

Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Повратни Информации Политика : 1...

Повратни Информации Политика : 1 Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето ку

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Плаќања : 1 Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба Ве МОЛИМЕ не реагираа

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.Политика На Враќање : 1 Ве молиме да ни остават Позитиве

75 мм Број на Splines : 9Fitment : Одговара за повеќето 150cc и 125cc Кинески GY6 4мозочен удар мотори Ќе работи со, но не о

3 KW Директно LX спа кадата грејач со Притисок Switch H30R1,LX СПА Базен Грејач H30R1 3 KW масажа Када ГрејачАко потре

Scroll