Новак
Секси Clubwear Долго Фустани Црна Висока Сплит Флорални Везени Backless Макси Фустан Наметка Femme Vestido Де Феста E61448

Секси Clubwear Долго Фустани Црна Висока Сплит Флорални Везени Backless Макси Фустан Наметка Femme Vestido Де Феста E61448

Достапност: Залиха
DEN 1012.00
DEN 1176.96

container{padding-left : 0;padding-right : 0;margin-left : auto;margin-right : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;border-bottom : 1px solid #e8e8e8;} .сад{маргина-право : auto;маргина-лево : auto;соочи-лево : 0;соочи-право : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргина-bottom : 0}.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;border-top-ширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{font-weight : 400}h1{font-size : 3em;line-height : 1}h2{font-size : 2em;line-height : 1}h3{font-size : 1.25em}вечерам{врвот : -.сад{соочи-лево : 20px;соочи-право : 20px;width : авто}}@медиуми (min-ширина : 1020px){.сад{ширина : 1200px9}}.75em}h3{маргина-bottom : 1em}h4{маргина-bottom : 1. html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;-вебкит-текст-size-ја прилагодува : 100% ;-ms-текст-size-ја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;font-size : 100% ;font : inherit;vertical-align : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;font-size : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inline-блок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{list-стил : none}ол{list-стил : децимални}ул{list-стил : диск}li{маргина-лево : 30px;дисплеј : листа-објект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{list-стил : none;листа-стил-image : (слика : none}ул ul,ol ул{list-стил-тип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{list-стил-тип : плоштадот}табела{граница-колапс : колапс}легенда,ти,тд{font-weight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.сад : пред.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;бело-простор : нормален;*маргина-лево : -7px}копчето,текст,одберете,textarea{font-size : 100% ;маргина : 0;vertical-align : основна линија;*vertical-align : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;font-size : 100% ;vertical-align : middle}копчето,текст{overflow : видливи;line-height : нормален}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{-webkit-appearance : button;cursor : pointer;border-radius : 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутија-големината : граница-box); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{-webkit-appearance : textfield;-moz-box-sizing : content-box;-webkit-box-sizing : content-box;box-sizing : content-box}input[type=search] : : -webkit-search-cancel-button,input[type=search] : : -webkit-search-decoration{-webkit-appearance : none}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;vertical-align : top}html{font-size : 100% }body{font-size : 75%;color : #000;font-family : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,Sim Sun,"å®"ä½"";line-height : 1.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Деколте:
Оглавник
Број На Модел На:
Црна Висока Сплит Флорални Везени Макси Фустан E61448
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Вез
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Бренд Име:
YSMARKET
Стил:
Секси & Клуб
Фустани Должина:
Кат Должина
Шаблон Тип:
Печати

Подобро ви се допаѓа

ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.2) Нашата компанија снабдување капка прево

Јас ќе се справи со тоа Ви благодарам многу!Драг Пријател : Ако имате потреба од нашите услуги, добредојд

Жените Лето Повик Краток Ракав Вечер Партија Clubwear Фустан Кратко Мини Фустан 100% Сосема Нов И Висок Квали

5) Повратни информацииВе молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални пов

39 инч,1 инч=2 2 XL 45 црна Ви благодариме за вашиот вид трпение.Големина ( cm ) рамо ширина биста половината рак

Кога (Кога цел (Цел>=$5), со следење на број и Меѓународниот превозот информации 2 Ние брод на Alixpress 's address СА

Бесплатен Превозот За Светот3 Ве молиме email на нас пред да замине на негативни повратни информации или о

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

Danjeaner Секси Крстот Чипка Backless Печати Летен ФустанЖените Длабок Vвратот без Ракави Плажа Фустани Лето Па

Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи Ако вие не може да чека толку д

Vestidos verano 2017 Жените Лето Плажа, Секси Фустан со Отворен Грб V Вратот без Ракави Цветни Фустан Голема Голем

2018 Нов Цвет Девојки Принцеза Се Облекуваат Свадба Деца Девојки Вечер Партија Фустани Бебе Деца Роденде

ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок о

Ни ГолеминаФустан Должина(cm)Биста(cm)Половината(cm)Препорачуваме Висина(cm)2 T515644901003 T5660461001104 T6164481101206 T6668501201

Избор на големини : Овој фустан е широка и голема големина На еластичноста е многу голем, Тоа е многу пог

ГОЛЕМИНА : 7(2 Years)ГОЛЕМИНА : 9(3 Years)ГОЛЕМИНА : 11(4 Years)ГОЛЕМИНА : 13(5 Years)ГОЛЕМИНА : 15(6 Years)

Ali Express поддржува Виза , Мастеркард , Western Union , и преведување преку банките Плаќање 1 Ако не сте задоволни

Ако сте задоволни со цел, ве молиме оставете 5 stas повратни информации за цел;Ако сега, ве молиме контакти

Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.5 кг кога цел е над $50 и повеќ

Производ : девојки фустанМатеријал : памук,полиестерБоја : како на сликатаголемина : 120130140150160големина 120=

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата email трпеливо и ние ќе ви одговори

Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да с

Добредојдовте на Зебра се Сеќавам Ние се сеќаваме секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секо

ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.

2017 лето мрачно печатење Бохемски нов фустан жените секојдневен мода на плажа долга макси фустан V декол

Материјал : Памук, Лен Тело 97109 cm, Рамо 42 см, Градите 130 см, Ракави 23 см, Полите 272 cm тежина:0.25 кг

1262239348700902 Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

2015 Година Нови Есен Зима Жените Се Облекуваат Секси ОВратот Долг Ракав Поврзана Фустани, Модни Нерегула

Scroll