Новак
Мотоцикл ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За BMW C 600 Спорт 2012-2014 C 650 GT 2012-2014

Мотоцикл ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За BMW C 600 Спорт 2012-2014 C 650 GT 2012-2014

Достапност: Залиха
DEN 852.00
DEN 1152.00


Параметрите на стоката

Материјал Тип:
КЕРАМИЧКИ & МЕТАЛ
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
диск кочница подлога
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
18cm

Подобро ви се допаѓа

ЗАПОЛАРИС700 Ranger 6x6 EFI (20062009)700 Ranger XP 4x4 (2006)700 Ranger 4x4 EFI / LE (2007)700 Ranger 4x4 EFI (2009)IMP : ЌЕ НЕ ОДГОВАРА 700 Ranger Екипажот 2

9604 FXL250 СТЕПЕН MD26 9496 FXLR 250 РМ / R3 N 91 FXLR 250 BAJA MK2 MD22 FXR 250 Y / 3 0003 FXR 250 3 / S 0305 FXR 250 III Y / 3 BAJA 0003 FXR 300 R 10 10 FNX4 СОКОЛ 0205 FXR

Тие се обезбеди подолг животен век отколку оригиналната влошки заедно со голема кочница ефект и речиси

ЗАХОНДАCB 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2(19972003)NX 500 V / W / X Dominator(19971999)FX 650 X / Y Енергија(19992003)NX 650 V / W / X Dominator(19972002)SLR 650 V /

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

2 : ќе се организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени, Па ве молиме да се потврди и да

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Купувачите можат да бараат целосна нап

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.сината надвор од акциите ,им

Пумпа за кочница За GSXR600 / 750 0610 / GSXR1300 0812 / BKING 1300 0812 / GSR400 0608 / GSR600 2006 20072009 2010 Мотоцикл Пумпа за Кочница

Е 1500 J1 / J2 / R1 / R2 / Р3 Drifter 19992004 В.Е 1600 B2 / B6 FB8 F / B7 FA / B8 FA Значи Редеа 20052008 година В Но, понекогаш меѓународни ис

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик Висо

ПРЕД накладките за ЈАМАХА RT180 XT350 YTZ250 XT225 TTR225 3 BNW00450100Спецификација : Производи како што е прикажано...

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве мо

Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформ

ЗАЈАМАХАXT 660 R (20042010)ХОНДАCB 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2(19972003)NX 500 V / W / X Dominator(19971999)FX 650 X / Y Енергија(19992003)NX 650 V / W / X

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи / да

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик Високо Квалитетен ма

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за сло

Scroll