Новак
20pcs 54*23mm Антички Бронзена Сирена Море-слугинката Шарм Најновите Diy Морето и Океанот Шарм За Накит Означување

20pcs 54*23mm Антички Бронзена Сирена Море-слугинката Шарм Најновите Diy Морето и Океанот Шарм За Накит Означување

Достапност: Залиха
DEN 272.16

Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $9. 2.Ако вашата цел износ под $9 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно . 3.Ако вашата цел износ повеќе од $180 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Опис
Состојба : Нова .
Материјал : Алуминиумски
Големина : 54*23mm
Количина : 20 компјутери
Боја : антички бронза
Тежина(Приближно) : 7.5 g/pc.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Големината е мерка со рака , pls не цел ако ви се грижи за малку грешка.
Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство, нашите извршување!

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SalaWendy
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AC2002
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
море-слугинката
Големина:
54*23mm
Тежина:
7.5g
боја:
античкиот бронза
Обликот:
море-слугинката

Подобро ви се допаѓа

Слика може да се појави поголем на вашиот екран Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна ош

Интересно танцување Свиња 925 sterling silver Locket ѓердан кафез pendant 3pcs Производ ID : SC078 SB Тежина : 2.18 грама Големин

Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиенти од целиот свет Таму може да биде ма

Материјал : Цинк Легура Модел : DZ0094 Количина : 30100 PCS Боја : Мешан Тип Боја : Pendant / Тагови Само Конверзија : 1in

Европската Бренд Стил2 Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговор

Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит Ако не се добие одговор во рамките на

Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информ

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија ил

Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway / Global Соберат / Western Union / Свет Платат онла

За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката.99 / мног

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата.ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА1...

Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде

Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките Вашиот емејл обично ќе се одговори

Големина : 10*17 MMБоја : зеленаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 25 g / торбаКоличина : 20 парчиња / ТорбаСос

Ви благодарам многу за вашата помош.Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиент

7pc мешани Антички Сребрен Шарм Приврзоци море светот школка шарм Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно израбо

Големина : 16*20 MMБоја : зеленаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 30 g / торбаКоличина : 30 парчиња / ТорбаСос

Ви благодарам многу.99 / многу100 парчиња / многуБесплатен Превозот 100 Pcs / Многу Цинк Легура Метал Глеѓ Playb

МОДЕН ШАРМ PENDANTОПИС : ГОЛЕМИНА : 30ммКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : ЈасноМАТЕРИЈАЛ : Кристално СтаклоПЛАЌАЊЕ,

МОДЕН ШАРМ PENDANTОПИС : ГОЛЕМИНА : 21.5x13mmКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : Патина БакарМАТЕРИЈАЛ : Цинк Легура Мета

[објект големина] : БР.1 : 16*18.5 mm,NO2:15*23mm,NO3 : 9*26mm,NO4 : 15*23mm [боја] : црна,розова [материјал] : цинк легура,криста

Најголемиот ДЕЛ 30 полициска значка шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто пост

Scroll