Новак
МОТО ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 400 89-90 NT 650 88-91 CBR 250 88-89 НТВ 600 88-92 НТВ 650 88-97

МОТО ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 400 89-90 NT 650 88-91 CBR 250 88-89 НТВ 600 88-92 НТВ

Достапност: Залиха
DEN 845.00
DEN 1142.40


Параметрите на стоката

Објектот Тежина:
0.46kg
Материјал Тип:
КЕРАМИЧКИ & МЕТАЛ
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
диск кочница подлога
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
18cm

Подобро ви се допаѓа

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Купувачите можат да бараат целосна нап

Карактеристики : Направени Од Високо Квалитетна Палка АлуминиумСтандард Широк Лост Ножот Со Измазнети

Е 900 A6 F Класичен 2006 В Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за п

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информаци

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

НИ 3.5 / парче НАС 3.19 / пар НИ 16.53 / пар НИ 9.79 / парче НАС 13.89 / парче НАС 6.99 / пар НИ 4.49 / пар НИ 2.27 / парче

* Целосно Азбест Слободни.* Повисока отпорност на Топлина стабилност Овие трошоци се на купувачот одгов

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.сината надвор од акциите ,им

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

НИ 3.5 / парче НАС 3.19 / пар НИ 16.53 / пар НИ 9.79 / парче НАС 13.89 / парче НАС 6.99 / пар НИ 4.49 / пар НИ 2.27 / парче

ПРЕД накладките за ЈАМАХА RT180 XT350 YTZ250 XT225 TTR225 3 BNW00450100Спецификација : Производи како што е прикажано...

Тие се обезбеди подолг животен век отколку оригиналната влошки заедно со голема кочница ефект и речиси

Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис усп

Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата Ве молиме проверете

Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве мо

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик Високо Квалитетен ма

Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни email директно , сите п

Scroll