Новак
До 2015 Есен&Зима Faux Зајакот Крзнени палта долг ракав Мода Топла Јакна Outwear Жените Крзнено Палто Жените Облека

До 2015 Есен&Зима Faux Зајакот Крзнени палта долг ракав Мода Топла Јакна Outwear Жените Крзнено Палто Жените Облека

Достапност: Залиха
DEN 2136.00


Есен&Зима Faux Крзнени палта долг ракав Мода Топла Јакна Outwear Жените Крзнено Палто Жените Облека

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Долго
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Тенок
Затворање Тип:
Еден Гради
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Материјал:
Faux Крзно,Зајакот Крзно
Стил:
Моден Тенок Крзно
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
A00039

Подобро ви се допаѓа

65" Бренд Жените Faux Зајакот Крзно Кејп Сребро ФоксPoncho Булчински Голема Големина Топло Заврши V Вратот Shawl

ГОЛЕМИНА : 84130 CM БИСТА МОЖЕ ДА СЕ НОСАТГолемина должина 75см ракав 55cmпочитувани купувачот : овој голем јак

Покрај тоа, Обединетото Кралство, Франција, Израел, Австралија, Канада, Норвешка, Саудиска Арабија и дру

Големина Во ЦМSМLXLXXL3 XLНазад Length61 616263646566Рамо Ширина404142434445Должина на ракав545556575859Биста869094981021061 cm = 0.3937 инч

Опис на производот Големината на Табелата за Сечење и различни мерни методи, таму ќе биде 2cm4cm грешка Ако

Големина Во ЦМSМLXLXXL3 XLНазад Length61 616263646566Рамо Ширина404142434445Должина на ракав545556575859Биста869094981021061 cm = 0.3937 инч

големина информации забелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со про

Ако ти е гајле тоа,ве молиме да не се направи ред, и тоа не е причина на отворениот спор Можеби постои мал

НОВ ОБРАЗЕЦ ПП ТОРБА КЛИЕНТ ПОКАЖЕ : НОВА МОДА МЕШАНИ ФОКС КРЗНО ЖЕНИТЕ ГРБ ЕСЕН ЖЕНИТЕ ГРБ ПРЕДУПРЕДУВА

Нова Мода есен и зима нови Кореја плажа волна крзнено палто долго коленотодолжина на грб Жените Облека

Големина деталиFaux Крзно вест Опис : Нашата Faux Крзнено палто се удобен, стилски, лесни и тресне на тренд о

Scroll