Новак
Домашните имитација Андроид мобилен телефон батеријата 3.7V1430mAh литиум полимер батерија општите батерија на Полнење L

Домашните имитација Андроид мобилен телефон батеријата 3.7V1430mAh литиум полимер батерија општите батерија на Полнење L

Достапност: Залиха
DEN 497.00
DEN 672.00

Апликации 1.7 V
2 директни фати, 27 CM
- Производот модел : 366292
- Производот капацитет : 1500m Ah
- Производот напон : 3.6 мм*32-милиметри*92mm Дебели широк должина е 0. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика . Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена), ајде да ги задржи добрите деловни односи.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте us We ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.7 V (стандард)
- Спецификација за производ : 3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците Транзит пати може да се разликуваат , особено за време на сезона. Карактеристики : 1.
Добредојдовте да се распрашува Пропушти Zheng 13725562632
USB LED ДИОДА 8.
батеријата заштита одбор
Заштита функција : со над задолжен, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита, во текот температура заштита
Оваа батерија може да биде поврзан со приклучок : (треба да се преземе пораката број на приклучоци може да биде)
Замена на батеријата метод 1 : можете да изберете лемење железо : (кликни за да се купи)
Замена на батеријата метод 2 : Жица конекции можат да бидат избрани, како што е прикажано на следнава слика :
Експрес испорака : default sto За други express, ве молиме контактирајте со нас. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. 100% сосема нов.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

1 BUC ЛПE8 Батеријата пакет bateria ЛПE8 лп e8 За Canon 550 D 600 D 650 D 700 D X4 Х5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i dslr фото КамераКапацитетот на б

3 ЕЕЗ сетнајниска цена100% Сосема Нов и висок квалитетКапацитет : 1800m AhНапон : 1.2 VХемија : NiCdДимензија : 4 / 5 П

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Нова за Русија и САД топла продаде 3 паке

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Сите големи кредит

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Tectra 2 парчиња NB13 L NB13 L NB 13 L Liion Батерија за Canon Power Shot G5 X, Г7 X, Г7 X Mark II, G9 X, SX720 ХС Дигитална Камера NB13 L 3.7 V / 1250m A

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Внимателно проверете ја машината, за да се види дали постојат завртки, со мал шрафцигер може да се отвор

НОВИ 5 КОМПЈУТЕРИ СЕТ Капацитет : 1800 m Ah Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) На сликите кои се прикажани не се в

12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, с

Батерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR123 A CR17345(CR17335) 1500m Ah 3 V Фото Литиум НеБатеријаБренд : PKCELLМодел : CR123 A LiMn O2

Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот н

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Tectra 2 ПАРЧИЊА NPBX1 НП BX1 NPBX1 Liion Камера Батеријата + LCD USB Полначза Sony DSCRX100 RX1 HDRAS15 AS10 HX300 WX300NPBX1 3.7 V / 1600m Ah Liion Бат

1pcs DMWBMB9 DMWBMB9 E DMW BMB9 Батеријата + Автомобил Полнач за Panasonic Lumix DMC FZ40 K FZ45 K FZ47 K FZ48 K FZ60 FZ70 FZ100 FZ150DMWBMB9 DMWBMB9 E 7.2 V 1200m

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Висок квалитет и со висок капацитет Контакт 1 100% сосема нов Батеријата е предвидено со заштитна плоча, к

Бренд Нови ПристигнувањеТопла продаде во Русија и САД9 Пакети сетКомпатибилен : со Повторно & Повторно :

Нови пристигнување2 ПАРЧИЊА сет100% Сосема Нов и Висок квалитетКапацитет : 2200 mahНапон : 1.2 VХемија : NICDГолем

Answer : ___________________________ Note : ние обединета испрати Сингапур поштенски пратки или Шведска,Затоа што сега Кин

Scroll