Новак
2017 Нови Латинска Танц Носии Секси Високи Газа Tassel Латинска Танц Облечи За Жените Латинска Танц Фустани Ballroom Танцува Здолништа

2017 Нови Латинска Танц Носии Секси Високи Газа Tassel Латинска Танц Облечи За Жените Латинска Танц Фустани Ballroom Танцува

Достапност: Залиха
DEN 4309.92

Жените латинска танц перформанси се облекуваат(1 инч=2.54 см) : XXS : висина од 120 130cm XS : висина 130-140cm S висина : 140-150cm M : висина 150-160cm L : висина од 160-170cm XL : висина 170-180cm Ако сакате фустан се вклопуваат за вас,ве молиме испратете ја вашата висина,тежина,cheast,половината и колковите на продавачот,таа ќе направи за вас,и големини се многу важни,ви благодариме за разбирањето!

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
LM-094
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
is_customized:
Yes
Бои:
црна ,црвена ,leopars ,зебра
Димензии:
S,M ,L , XL ,XXL ,може да биде слободен да се направи
Пол:
жени/девојки
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара

Подобро ви се допаѓа

Големина(единица : cm) Биста Хип Соодветна Висина на Половината S Прилагодливи 5070 110147 3642 М Прилагодливи 6876

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Вклучува : Здолниште +Ѓердан + Рака бендови + Headwear Танц Тип : латинска Румба Chacha Самба Конкуренција Танцув

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

2018 Луксузни латинска Танц Облечи Костим Жените Фудбалскиот Фустан F508 Секси Мрежа Фустан со Shinning Блеска

Бренд : Најдобар ТанчерГолемина(единица : cm)SМLПогоден Висина160170180Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см"Големина

Ве молиме изберете ја точната големина за вашите деца, ви благодаримеГолемина XS, Висина : 110 CM , Градите : :

Но на враќање на периодот на валидност е во 7days (во акции) и одржување на стоката во бренднова состојба, н

1cm=0.393 инченАзија Големина 100 110 120 130 140 150 160 170 Соодветна висина од 90100cm 100110cm 110120cm 12 0130cm 130140cm 140150cm 150160cm 160170cmAn

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Вклучува : Фустан+Ѓердан+Earring+Headdress+WristbandТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички о

Ние нудиме најдобар цена, со висок квалитет на производите.Висок квалитет на материјалите направени6.Ка

Бренд : Најдобар ТанчерГолеминаПоловината(единица : cm)Висина (единица : cm)Биста(единица : cm)S64681581638386М687216116

Децата Балет Танц Облечи За Девојки Camisole Слободно Пракса Танц Костим Нови Пристигнување Девојки Танц Л

на облека вклучуваат : врвот + здолниште + ракавици + ѓердан не вклучуваат било headwearТопло PromptОва е фаза п

S носии е погодна за девојка со висина 110cmМ На костими е погодна за девојка со висина 120cmL На костими е пог

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Превозот цена не вклучува никакви увоз.* Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.* Ра

Бренд : Најдобар ТанчерГолеминаВисина(единица : cm)Биста(единица : cm)Половината(единица : cm)Хип(единица : cm)

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Снабдувањето со сите видови на танц носии Ние нудиме најдобар цена, со висок квалитет на производите.Ка

Scroll