Новак
20pcs Сребро Позлатен Љубов Птица Име Број Маса Место за Држачот За Свадба Партија Место Декорација

20pcs Сребро Позлатен Љубов Птица Име Број Маса Место за Држачот За Свадба Партија Место Декорација

Достапност: Залиха
DEN 1382.00
DEN 1727.52


Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.com DHL 3-5 дена www. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www. Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Превозот 1). И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.
Состојба : 100% Сосема нов
Димензии : 4cm
Количина : 20pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.

Параметрите на стоката

Повод:
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DRtrade
Број На Модел На:
ништовни
Шема:
Животните
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

5% Друга Земја го Оценувате(точка пристигна) 0.Кина Пост Меѓународниот Воздушен Mail Време на Испорака Инфо

8cm Пена Овален облик Styrofoam Јајце за DIY занает Велигденски јајцаМатеријали : пенаГолемина : прибл 8cmБоја : б

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувач

24pcs Мини Протегала Уметници Платно Мали Уметност Одбор Акрилик / маслени Бои 2*2,7 Инчи(5 X7cm)Пакет : вклучув

Коноп кабелот / коноп twineВосокОбоена бојаКол : 1mm10m / пакет12 видови на бојаСе користи во ѓердан, пакувањеМ

Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.5% Друга Земја го Оценувате(точка п

Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.5 м Контролер на LED светло : 1.ВИ ПОСАКУВАМ

Детали : Големина(Dxšxv) : Прибл 8 х 8 х 0.3 цм / 3.15 x 3.15 x 0.12 инчен Пакет, Вклучувајќи : 10 x Дрвени Срцето Embellishments и

1 лист има 14 компјутери1 лист големина : беа 25,5*8cm14 tags има различни големинасамо продаде ознаки не се вклу

вашиот задоволителен е на нашите цели.Ние не сме одговорни за било царински давачки кои можат да произл

Нашиот главен производВе молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓ

Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете над следниот линк да го најд

Ние само го продаде акрилик парче, не вклучувајќи какви било додатоци на накит : )Опис На Производот· Мат

Безбедност и заштита на животната средина преку Европскиот и Американскиот тестирање, козметички одде

· Услуги на клиентите е многу важно за нас Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!Топло Совети : 1)Ако сак

Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете над следниот линк да го најд

3)Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објект

Ние ќе наплатиме такса ако треба гравирање Ве молиме да ни порака за да ја прилагодите цена.Опис На Прои

14.80 / торба торба торба 14.80 / торбаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : хартијаГоле

1.Слики на овој гумени срце облик2.Додатоци на&бои на овој гумени срце облик3.Параметри Точка Име : гумени

Опис На Производот· Materail : топола иверица;· Големина на : Прибл : 50mm ширина x 43mm висина x дебелина 3мм;2.0" шир

1.Детали слики на овој 3m гумени фото кабина2.Додатоци на&бои на овој 3m гумени фото кабина3.Параметри Точка

Име на производ : Цвеќиња Покана картичка Материјал : Картон големина : 15*15cm боја : Како на сликата Пакет in

метар метарХавајски Luau Партија Плажа Тема Партија роденден Декорација Фламинго Хартија за Пиење Слама

ние гледаме напред за создавање на нешто убаво за вас.86 / комбо 11.70 / комбо 11.Ви благодариме за шопинг со

Коноп кабелот / коноп twineВосокОбоена бојаКол : 1mm10m / пакет12 видови на бојаСе користи во ѓердан, пакувањеМ

Материјал : burlapЗнаме Големина : прибл.13x17cm / 5.12x6.69inchКоличина : вклучува 12pcs знамиња.боја : како на сликаПак

Scroll