Новак
Долги ракави Бебе Девојки Фустани за Фестивал Chrismas Партија Шупливи од Чипка се Облекуваат Децата Костим Тинејџер Матурска Дизајни 2-8 Год

Долги ракави Бебе Девојки Фустани за Фестивал Chrismas Партија Шупливи од Чипка се Облекуваат Децата Костим Тинејџер Матурска

Достапност: Залиха
DEN 644.00
DEN 882.24

Ali Express Стандард Превозот Ќе се 10-35 работни дена,Бесплатен превозот. Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.
Точка име :
Долги ракави Бебе Девојки Фустани за Фестивал Chrismas Партија Шупливи од Чипка се Облекуваат Децата Костим Тинејџер Матурска Дизајни 2-8 Год
Објектот големина за референтна Големина Рамо Биста (1/2) Должина Hemline (1/2) Ракав 90=2 T 24 29. [Плаќање] 1. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.5 49 80 28 100=3 T 25 31 51.3937 инч, 1 инч=2.5 54 89 32 120=5-6 27 34 59 91 35. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место.5 86 30 110=4 T 26 32. Сите мерења во cm, pls забелешка 1 cm = 0. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна.

Параметрите на стоката

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8
Бренд Име:
Малку maven
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Европски и Американски Стил
Декорација:
Чипка
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Petal Ракав
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
qz643
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Деца
Пол:
девојка
Број На Модел На:
Девојка се облекуваат Деверуша Деца
За:
Бебе девојка принцеза облека
Се облекуваат:
Девојки фустан роденден вечер партија
Погоден Сезона:
Пролет Лето Есен Зима
боја:
како што е прикажано во слика
облека за:
Свадба Деверуша детска облека
Погоден Висина:
90cm,100cm,110cm,120cm,130cm
Повод:
Свадба, Церемонија, Партија, Dressy, Секојдневно, Одмор

Подобро ви се допаѓа

........................................................................................................... Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашат

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.

ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.2) Нашата компанија снабдување капка прево

5) Повратни информацииВе молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални пов

39 инчи)фустан целосна должина : 8286cm,биста на 6690cm,половината 6284cm,колковите 66100cm,Ве молиме прочитајте ги вн

2015 Година Нови Есен Зима Жените Се Облекуваат Секси ОВратот Долг Ракав Поврзана Фустани, Модни Нерегула

1262239348700902 Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да с

Кога (Кога цел (Цел>=$5), со следење на број и Меѓународниот превозот информации 2 Ние брод на Alixpress 's address СА

Големина Должина Биста Половината Хип М 79 100 104 116 L 79 104 108 120 XL 80 108 112 1242 XL3 XL8080112116116120128132Текстот е скриен, мо

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што

ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок о

1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно в

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Класични шарени, половина ракав дизајн, еден рамо корсе

Јас ќе се справи со тоа Ви благодарам многу!Драг Пријател : Ако имате потреба од нашите услуги, добредојд

Ни ГолеминаФустан Должина(cm)Биста(cm)Половината(cm)Препорачуваме Висина(cm)2 T515644901003 T5660461001104 T6164481101206 T6668501201

54 см)(2) Ако вашата мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.Ни веруваат ! и

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Купувачот ќе биде одговорен за такси прево

Scroll