Новак
Автомобил табла опфаќа мат за ЛЕБДИ H3 H5 2010- години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

Автомобил табла опфаќа мат за ЛЕБДИ H3 H5 2010- години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

Достапност: Залиха
DEN 1037.00
DEN 1296.00


Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомобил карактеристики на Производот : Да се спречи рефракција на сончева светлина, зголемување на осветленоста на пред шофершајбната транспарентна, да се подобри возачки безбедност. Возење во текот на ноќта може да се намали, хало црна, подобрување на возење безбедноста, тоа би можело да се спречи рефракција ефект од темната ноќ или за облачно време. Кога тоа загрева и не ја оштетува површината на инструмент-таблата, спречување на инструмент-таблата за стареење, намалување на табла и автомобил внатрешни работи температура. На животната средина-материјалот е без лошо мириса, против пролизгување и Лесна инсталација. Имаме левата и десната страна диск е табла мат, стандардно левата рака диск е табла мат за да ја испратите , ако вашиот автомобил е Левата рака диск е, ве молиме да ни остават порака да дозволете ми да знам, инаку ние не ќе ви обезбеди надомест ако ви испрати погрешна предмети По што се купување,ве молиме да ни остават порака (пратете ни слика за вашиот автомобил табла за нас и вашиот автомобил година е ),ви благодарам многу Нови пристигнување слични производи :

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
RB-236
Објектот Должина:
120inch
Материјал Тип:
Други
Објектот Висина:
1.5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Година:
2010-2016
Бренд Име:
FUWAYDA
Објектот Ширина:
30inch
Тип На Објект:
Налепници
Име:
GLCC
категорија:
табла опфаќа
Материјал Тип:
Полиестер
Поддршка за:
За ЛЕБДИ H3 H5 2010-2016 години
функција 1:
заштитник автомобил табла Анти-напукнување
Карактеристика 2:
Намалување на температурата на инструмент-таблата
функција 3:
Подобрување на безбедноста на сообраќајот на
карактеристика 4:
намалување на сончева светлина рефлексивни

Подобро ви се допаѓа

5pcs Околу A / C Воздухот се Пропустливи Штекер Switch Прстен Круг Покривање на Вратите Налепница за Мерцедес B

Хром Автомобил Централна Конзола Купот На Капакот На Држачот Рамка Намали За Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 2017

2 Пакети кои се испраќаат во рок од 35 дена и се со следење на број на интернет.Услуги На Клиентите : Тоа е н

Висок Квалитет 25 КОМПЈУТЕРИ Автомобил Нови DIY Алуминиум климатизација пропустливи круг покрие случај з

Име : 5 M внатрешни Декоративни Вметнете Тип Позлата Декорација Лента Mateiral : ПВЦ Боја : Позлата Црвена / По

3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 716 работни дена од e Packet од

За BMW F20 F21 Опрема Shift Control Panel Покрие Ентериер Автомобил Стил Налепница 1 Серија 116i 118i Внатрешни работи авт

2 парчиња / set Црна Предната Врата се Справи Складирање Кутија Сад Носителот Фах Автомобил Додатоци За Volv

Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка Лесна инсталација Настава : Оваа ставка не д

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Автомобил Внатрешност од не 'Рѓосувачки Челик Налепници Покрие Вода Чаша Носителот Панел Декорација На

Хром Автомобил Вратата На Прозорецот За Префрлање Панел Покрие Трим Автомобил Стакло Подигнете Го Вклу

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

започнетекрајот Автомобил стил Внатрешни работи Конзола Панел клима Прекинувач Поклопец Трим нерѓосу

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

100% Сосема Нов и Добар КвалитетМатеријал : металБоја : Како на сликата шоуОдговара за Ауди А3 8 V 20122015Лесна

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, бл

Scroll