Новак
BanBao Море Истражување Хеликоптер Тули Образовни Градежни Блокови Играчки Модел 7402 За Деца Деца Компатибилен Со legoe

BanBao Море Истражување Хеликоптер Тули Образовни Градежни Блокови Играчки Модел 7402 За Деца Деца Компатибилен Со legoe

Достапност: Залиха
DEN 1982.00
DEN 2831.52


Бренд Име : Ban Bao
Број На Модел : 7402
Возраст Опсег : ≥ 5 години
Материјал : еколошки ABS
Блокови Количина : 496 компјутери
Кукла Quanlity : 4 парчиња
Упатство : Да
Забелешка : Без оригинална кутија (со цел да се намали цената),нова во пластична кеса и пакет и во балон.Ако сакате оригинална кутија,pls контактирајте со нас да плаќаат екстра поштарина.

Параметрите на стоката

боја:
НЕ Оригиналната кутија
Тип:
Блокови
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
7402
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
сертификација:
3C
Бар-кодот:
Yes
Бренд Име:
BanBao
Возраст Опсег:
> 6 години
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Класификација:
Монтажа

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме имајте вратени предмети се КОРИСТИ, НЕОШТЕТЕНИ пред да побара враќање или размена...

Материјал : Висок квалитет на ДрвоБоја : како на сликиПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1 Овој објект превозот од Кина...

Пратката е дефектен, што треба да направам? Ве молиме контактирајте со нас.

Генерал одлучи Она што следниот пат кога животните се сместениГлобалната испорака (Освен за некои земј

Материјал : БукаГолемина на : 15*16*3.2 CMТежина : 0.65 KGПлаќање1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно п

П : дали постои следење на број на мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот следење на број, и може

1.За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уп

започнетекрајотКонекција Блокови3 D Сложувалка Зграда Играчки Образовни Интелигенција Блокови за Пода

GOROCK БрендПрофесионални Произведуваат Големи Честички Големи Димензии ТулиМоже Да Се Допаѓа ОваМатери

Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.Повратни информации

овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да

Добредојдовте на Зебра се Сеќавам Ние се сеќаваме секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секо

mylb Арктикот Снабдување со Авион Модел за градење колекции компатибилен со градот 3 D блокови Едукативни

2 : Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на земји во р

Ако тоа е нашиот проблем,Ние ќе рефундирање на пари за вас.1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА внимат

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

Scroll