Новак
пеперутка Шема Печатени лен Перница Покрие Зелена Розова Куќи Со приклучок за Слушалки Дизајн Перница Случај

пеперутка Шема Печатени лен Перница Покрие Зелена Розова Куќи Со приклучок за Слушалки Дизајн Перница Случај

Достапност: Залиха
DEN 220.00
DEN 234.24


Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас
- Ви благодарам
Забелешки :
1 : Сите перница се рачно изработени може да биде 1-2cm отстапување постојат
2 : имаме вкупно две големини на располагање. тоа е 40x40cm 45x45cm ,сите тие
се невидливи патент дизајн и не се внатре .
3 : ние може да costom направени како ќе барање
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници за да оставите порака
превозот :
Ние ќе брод во рок од нив 1-2business дена откако сме го примиле исплата.
Политика на враќање
Ако сакате да го промените ,pls директно контактирајте со нас .Освен квалитетот прашање ,
купувачот треба одговорен за товарни и назад или било која друга дополнителна такса .
Исто така, треба задржи стоката во оригиналната состојба .
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас ,ние искрено се надевам дека ќе
ги задоволи нашите производи и да оставите позитивен фидбек .Откако ќе се не satisifed ,
pls kinldy е-пошта до нас или ни даде на повик .Ние ќе се потрудиме да услуга, можете да во рок од 24 часа
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми.Пред или по
вашето купување.ние сме посветени на вашиот 100% задоволство

Параметрите на стоката

Големина:
40x40cm, 45x45cm
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни
Бренд Име:
Crzue
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шаблон Тип:
Портрет
Шема:
Печатени
Стил:
Геометриски

Подобро ви се допаѓа

Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината Вашиот позитивен фидбе

Опис На Производот·Материјал : Памук и лен мешавина / Полиестер·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклу

(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина е наш ВРВЕН приоритет! Ние и ве

Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела Нарачки обработени навреме

Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви о

Кликнете подолу категории за да видите повеќеДобредојдовте во мојата продавница! Домаќинствата тргови

Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти Големина : 45 cm x 45cm / 18" x 18"(appr.Бојат

Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрув

Океанот, Серија Перница Покрие Акварел Медуза Желка Сирена Дома Додатоци Троседот Седиште Клупата Мест

Денот на вљубените Лен Перница Покрие Pillowcase Едноставен Стил Љубов Куче Шема Половината Фрли Перници На

Овие перница покрие' s моделот се шарени, едноставен и супер меки.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка порад

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број Се препорачува редо

Ако имате било какви прашања, Не отвори discute,ве молиме контактирајте со нас на прво место.Напомена : Тоа е

Производ Функција1.МатеријалA)Една Страна Печати : Тенок Сомот Pillowcase е речиси 90g И овој тип е една страна

Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли.Кина Пост

[xlmodel][фото][0000]Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен МешавинаГолемина : 18x18 инчи (45x45 см)Answer :

Производот поддржува обичај, ако треба да го прилагодите големина, ве молиме да го контактирате овласте

Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам Купувачот е одговорен за поврат

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број Се препорачува редо

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси...

Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли ние верув

Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни навлаки Ние ќе трага на вашата цел и се вратам н

Scroll