Новак
12 Pin FFC FPC Флексибилен Кабел за Asus X82 X85 X85S X82S F80S F81S Touchpad flex кабел

12 Pin FFC FPC Флексибилен Кабел за Asus X82 X85 X85S X82S F80S F81S Touchpad flex кабел

Достапност: Залиха
DEN 384.00

12 Pin FFC FPC Флексибилен Кабел за Asus X82 X85 X85 S X82 S F80 S F81 S Touchpad flex кабел ве Молиме проверете внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел. Информација за производот : Brand New Компатибилен со : За Asus X82 X85 X85 S X82 S F80 S F81 S Серија Лаптоп. 100 % Сосема Нов Замена Дел 6 Месеци Гаранција за Квалитет Пакетот Вклучува : 10 x Flex Кабел Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

Параметрите на стоката

Должина на кабел:
10pcs
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
За Asus X82 X85 X85S X82S F80S F81S

Подобро ви се допаѓа

Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое вр

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПревозот1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост В

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќањ

Answer : ___________________________ Note : Нова точка Никогаш не Се Користи ,Нема Пакет паднав изгледа 90% нови за начин на Ж

Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Пратката&Плаќање : 1 Сите вратени предмет

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Бесплатни Продавачот 's Превозот Метод не е trackable, бидејќи на следење на број ќе се зголеми вашиот превоз

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

5 Gbp / s 90 степени лактот дизајн USB 3.1 USBC Тип В машки да Десна Аглеста USB 3.0 машки Пренос на Податоци Полнењет

52 / многу10 парчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 315 * 2,5 mm, 15.65 / многу10 парчиња / многуВис

ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот иБило какви прашања или проблеми само се чувствуваат с

2 парчиња / многу 5114620 PD8 LVDS Кабел LCD Сигнал Wrie 20 Pin 1ch 8bit 1.25 mm ТеренотСпецификација : Должина : околу 25см 20 Иг

10pcs Напред Насока 30 Pin FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Теренот 0.5 mm должина 250mm бесплатен превозотСпецификац

Опис име на Производ : FP Кабел за Дел Број # : 00 UR832 SCI0 K04492 DA30000 FC20 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Пакетот

НОВИ микро usb машки 90 степени лева аглеста да usb машки лева аглеста srping стигнале кабел 1mго поддржуваат си

thx!^_^Но, ако вашиот објект има не пристигна или не е како што е опишано,ве молиме контактирајте со нас на п

( ние ќе ви вратат на објектот е цена по добивање на врати објектот Ако не го добиете вашиот објект на вре

Спецификации И Карактеристики : * Поддржува Windows и мултимедијална Тастатура* Поддржува 3 D3 K на тркалото н

Добредојдовте на Луди Пепел Ко.Ltd.Ве молиме Контактирајте со нас ако било што може да се стори за вас, Ние

Нови 8211722Аудио Моќ Одбор Flex КабелЗа Macbook Air 13.3" A1466 20132015 години Тестирање : Целосно Тестирани добри работн

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.П

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.П

Scroll