Новак
CGBL1616H16/2020K22 CGBR2020K16/1616H16/2020K22 CNC Надворешни Grooving Вртење Slotting Алатка Држачот За Струг Машина

CGBL1616H16/2020K22 CGBR2020K16/1616H16/2020K22 CNC Надворешни Grooving Вртење Slotting Алатка Држачот За Струг Машина

Достапност: Залиха
DEN 479.52


4) Гаранција ги покрива замена или поправка.
3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси. Потоа добие адреса за враќање. Враќање :
1) Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата.
3) Ние не може да се примаат пакетите ако купувачот се враќа од вас самите.

Параметрите на стоката

Дупка Со Дијаметар Од:
CGBR2020K16, CGBL2020K16, CGBR2020K22, CGBL2020K22
Број На Модел На:
CGBR/CGBL
Примена:
Вртење Алатка

Подобро ви се допаѓа

CAT40 ER16 4" collet чак алатка носителот CNC мелничкатаИнформации За Производот1 Тип : CAT40 ER16 4"2 Направени од имајќ

CAT40 ER11 2.5" collet чак алатка носителот CNC мелничкатаИнформации За Производот1 Тип : CAT40 ER11 2.5"2 Направени од има

Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.3) А

1pc CNC ER32 3.175 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER323.175Стегање сила, висока т

Потоа добие адреса за враќање Ако сакате да се промени на адресата, pls ни email со 24 часа откако ќе се направ

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 24 PCS ER40 ПРОЛЕТ COLLETSОПСЕГ ВКЛУЧУВА : 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26 MMТОЧНОСТА ОДДЕЛ

1pc CNC ER20 10мм ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER2010Стегање сила, висока точн

1 КОМПЈУТЕР Сосема нов хартија Creasing машина , прирачникcreasing машина хартија creaser DC360 Y за Creasing Должина 360mm / 1

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Ние, исто така може да ОЕМ.( Превозот времето е 5 ~ 10 дена。Ве молиме контактирајте ме за повеќе детали) Пр

ве молиме кажете ни кој модел дали сакате ќе донесе погрешен модел или погрешна боја).ви благодарам!!! До

ER11 Практични 10мм кол месо тело 100mm должина Collet Чак Држачот за CNC Мелничката Струг за ER11 Collet со ER11 A НутМоде

Ние ве охрабруваме да ги достават на вашите посебни барања за котација ве молиме кажете ни кој модел дал

Попуст: Нашата продавница ќе добиете 10 проценти исклучите попуст на секоја ставка купен за 100 предмети.

Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.(Ак

Scroll