Новак
Најновите 3Pcs Боја Боја Пластични Чаши Јасно Багра Масло Маска Чаши Салон за Нега од Суштинско значење Фризерски Стил Алатка Боја Сад за Мешање

Најновите 3Pcs Боја Боја Пластични Чаши Јасно Багра Масло Маска Чаши Салон за Нега од Суштинско значење Фризерски Стил Алатка

Достапност: Залиха
DEN 761.00
DEN 801.12


3 Pcs/Пакет Боја Боја Пластични Чаши Јасно Багра Масло Маска Чаши Салон за Нега од Суштинско значење Фризерски Стил Алатка Боја Сад за Мешање
Карактеристики :
Удобен и издржливи.
Совршен и потребните додатоци за DIY боја на косата.
Совршен додаток за сите barbers & hairstylist.
Одлично за фризерски салон го користите и во домашни лична употреба.
Спецификации :
Објект : Боја На Косата Сад За Мешање
Материјал : Пластика
Боја : Како на сликата
Димензии : Ширина Прибл : 13cm ,Должина Приближно : 11cm
Примена : Фризерски
Пакет Листата :
3 x Mixing Сад
1 x Free Коса Боја на Четка(боја испрати по случаен избор)
Големината може да биде 0-2 cm грешка поради рака мерка. Бојата може да биде малку различен монитор.
Ви благодариме за разбирањето!

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Боја На Коса Сад За Мешање
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
14
Големина:
Width
Име на производ:
3Pcs/Пакет Боја Боја Пластични Чаши Јасно Багра Масло Маска Чаши Салон C
Големина:
Width
боја:
Како што е Прикажано (Испрати по Случаен избор)
Пакет:
3Pcs/Пакет
испорака:
Испраќање на Производот во Рок од 48 Часа, Освен Празници

Подобро ви се допаѓа

Опис : го Претвора автомобил стерео звучник излези да РКА излези.Овозможува додавање на засилувачи за п

Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPSот,ТНТ,EMS,Fed Ex

Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испр

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Ако retrofitter запознаени со осветлување систем, и сметаат дека високите трошоци за работна сила, retrofitter мож

ПревозотНие сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандар

силиконски стомак 810 месецВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријата Големина : 36*26*7cm Месец : 8~10 мес

Ви благодариме!!!ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задов

Моден популарен домот фер девојка со ms кристал пеперутка фаќање клип коса клипПроизвод големина е окол

силиконски стомак 810 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина : 36*26*7cm Месец : 8~10 ме

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Ако у не се задоволни со предмети у ord

Стегачот може да ги поддржи мобилни телефони ширина до 83mmКога клипот ќе биде инсталиран добро.3 : Ако сто

Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис Повратни информацииКлиентите се задово

Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на

Жешка Нов Возрасни Животинско Onesie На Полноќ Мачка Onesie Поларните Руно Пижами Висок Квалитет за Продажба

Ве молиме repack објектот внимателно.5 cm x 48cmhigh Capacity стоки : за 1000ccПакување : обични картонска кутијаInternational S

Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел...

Начин На ПлаќањеПрифаќаме само alipay.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со на

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Ки

Ако не може да се поправи, ние ќе го промени нови една за вас, и наполнете ги сите трошоци.Сигурен, постој

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина : 35*26*6cm Молци : 6~7 мес

Scroll