Новак
PCycling Велосипед Батерија Предни/задни светла за Супер-Светли Led Водоотпорен Светилка 4 Осветлување Режими Велосипед Ноќ Возење Taillight

PCycling Велосипед Батерија Предни/задни светла за Супер-Светли Led Водоотпорен Светилка 4 Осветлување Режими Велосипед Ноќ Возење

Достапност: Залиха
DEN 355.00
DEN 696.48

Спецификација : Извор на Енергија : USB Полнење 550m Ah3.7 V Li Полимер Батерија на Полнење време : 2.5 часа од usb LED Извор : Висока Осветленост LED 0.5 Вати * 2 ПАРЧИЊА Димензии/Тежина : L28mm * W29mm * H52mm/40+_5g 4 Осветлување Начини : Висок 3hrs Ниска 5hrs Флеш 6hrs Реле режим 6.3 часот Водоотпорен Ниво : IPX4

Параметрите на стоката

сертификација:
CE
Монтажа Сместување:
Seatpost
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
PCYCLING
Број На Модел На:
BLT138

Подобро ви се допаѓа

Вентилот на гумата капа светла завртка врз вентил матични на вашиот автомобил, велосипеди или мотор во

Карактеристики : 1 Телото на оваа светилка е изграден на висок квалитет на алуминиум, и таа има многу цвр

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од д

Детали За Производот : 1 Поддржано од : USB2 Материјал : силикон3 Боја : црна,црвена4 Време на полнење : 34 часа5

Функција : LED type : XML T6 Лумен : 7000lm LED количина : 5 животниот век : 100,000 часа Стабилни перформанси : Циклус живо

ИМЕ : Basecamp BC436 Велосипед Светлина Водоотпорен USB Полнење Велосипедизам Светло Велосипед Светлата MTB Вело

Детали За Производот : Состојба : НоваБренд : ROCKBROSТежина : 53gМатеријал : ПластикаГолемина на : 62 * 94 * 25 ммОд

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Излез : 2 x XML U3 бела LED светла може да дојде до 5000 lumensЗабелешка : вистинската моќ за оваа

Велосипедизам Светлина Име ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Светлина Велосипед Handlebar Безбедност Светилка Фак

Погоден за НРКP7 / XMLT6 LED Глава Светилка / Велосипед СветилкаКапацитетот на батеријата : 12000m AhНапон : 8.бат

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Големина : 6.5 см(висина)* 3.5 см(широк) *3cm (дебелина)одговара handlebar дијаметар : 2.5 cmодговара факел дијаметар :

Опис : Емитуваат Боја : Шарени Школка во Боја : Сребрена Сила : 3 x AG10 (Батеријата се Вклучени) Големина : 2cm

Интелигентни коло контрола, едно копче операција, 3 работни модови за Висок / Среден / Strobe 4.4 V, 1 A Боја : Ц

Scroll