Новак
20x ОЕМ КВАЛИТЕТ КЛИП За BMW E36 E46 E38 E39 X3 Х5 М3 М5 Серија Кат Тепих Мат Clips - за Пресврт Заклучување со Подлошки

20x ОЕМ КВАЛИТЕТ КЛИП За BMW E36 E46 E38 E39 X3 Х5 М3 М5 Серија Кат Тепих Мат Clips - за Пресврт Заклучување со Подлошки

Достапност: Залиха
DEN 172.00
DEN 191.52

Кат Мат Тепих Клипови Ова е со висок квалитет клипови ,други не многу евтини qualty Дел број : 82119410191 Компатибилен модел референтен : За BMW E36 E46 E38 E39 X3 Х5 Пакетот вклучува : 20 парчиња Клипови

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Тежина:
200g
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Висина:
1.8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1.5cm
Бренд Име:
GZCHX2010
Име На Модел:
82119410191

Подобро ви се допаѓа

Нови x10pc За ГМ Chrysler Тело Панел Fastener Retainer Клип За Тојота (11 / 16x7 / 8x1 / 4) 20510029 Проширување на ноктитеносителот

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Една страна opending дизајн, брз инсталација за 2 секунди,

Опис На ПроизводотГолемина на Врвот на Главата Големина (а)= 13 mm x 31 mm(1 / 2 "x 17 / 32")Дното Главата Големина (б)=

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанГолемина 6mm Боја Црна Пакет Содржина 20 Пара x Пластични За

ЗА "ФОЛКСВАГЕН" T4 / T5 Трим Fastener Клипови Пакување од 50 Светло Сив За 9mm ДупкаВисок Квалитет

500pcs Висок Квалитет Рокер Калапи Клип Со Sealer За Hyundai 8775835000 Акцент,Santa Fe & Tiburon 1995На Fastener Автомобил КлипВрво

Пакетот Вклучува : x2 Сонцето Стакло КлипБоја : СиваДел Број : 8 U0 857 562 J50, 8 U0 857 562 A

10pcs Најлон Fastener Занитвам PushТип Retainer Клип Крилата На Ford За Nissan 6384401 A00 ,MNA0156145,NA0156145 Проширување на ноктитен

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат на купувачот ќе бидат одговорни за таквата ш

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , мо

OE За Тркало Фендер Одблесокот Калапи сина Клипови Панел Најлон Retainer за Тојота 9090467036Го заменува : за Тојо

Возачот на левата и патникот е од десно!Ве молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомоби

Применливи модели на "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI 1999 8 цифра ВИН J "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI & R32 19992004 "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI 2

shhworldsea Бесплатен Превозот 100 PCS Вратата плоча со запечатување слој retainer за "фолксваген" за ауди авто плас

Пакетот Вклучува : x2 Сонцето Стакло КлипБоја : СиваДел Број : 8 U0 857 562 J50, 8 U0 857 562 A

За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект

Опис на производот Fitment : for Hondafor Civic 19932000for CRV 19972001for Accord 19982002for Del Сол 19931997for Prelude 19972001for Acurafor Integra 19942001for TL 1999

Бесплатен Превозот 100 PCS Притисни Тип Retainer Автомобил Клипови Пластични Fastener За Автомобили Автомобилска

33" Матични Должина : 20mm / 0 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објек

Нови x10 Парчиња Трим Панел Клип за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Црна Најлон Вкупната Висина 26.7 mm Вратата Трим Панел

Руската Клиентите САМО може да изберете "Посебна ЛинијаYW", затоа што Русија поштата не ја прифати Кина П

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ние прифаќаме Alipay, Запад

ДОЛАРИ 2.05 1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанГолемина Боја Бела Пакет Содржина 100 (��2%) x Trim

100% Нов и Висок квалитет Материјал Тип : ПВЦ Применливо : Универзална Лесна инсталација Модерен изглед...

Scroll