Новак
Чи е Слатка Домашна Мачка Tapete Животинско Печатени Теписи Doormats Кат Мат За Живеење Бања, Кујна Соба Против Пролизгување Мат

Чи е Слатка Домашна Мачка Tapete Животинско Печатени Теписи Doormats Кат Мат За Живеење Бања, Кујна Соба Против Пролизгување

Достапност: Залиха
DEN 329.00
DEN 329.28

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Време На Испорака :
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Постојат NOEXCEPTIONS!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Параметрите на стоката

Големина:
40x60cm, 50x80cm, 50x120cm, 60x90cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Кат
Стил:
Европа
Спецификација:
40x60cm,50x80cm,60x90cm,50x120cm
Број На Модел На:
Тепих
Функција:
Водоотпорен,Анти-Бактерии,Против Пролизгување
Бренд Име:
RUGSUN
Примена:
бања,дневна соба,кујна соба
Возрасна Група:
Возрасни лица
Примена:
дневна соба
Шема:
Печатени
Техника:
Машина Направени
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Материјал:
100% Полиестер
дизајн:
Цртан филм
боја:
Како се покаже слика
Пакување:
1pc/многу

Подобро ви се допаѓа

Големина Околу 2.6нозе од 2.6нозе, 80 x 80СМ.;Полиестер Внатрешна / Надворешна Не Се Лизга Килим / Мат / Тепих...

118311002210662Производи Детали : 1.Материјал : Полипропилен Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Димензии : 40cm*6

12412Производи Детали : 1.Материјал : Полиестер Површина,Сунѓерот Interlayer2.Димензии : 40cm*60см, итн...

118311001810016Производи Детали : 1.Материјал : Гума, Микрофибер Површината.2.Димензии : 40cm*60см, 45*70cm,45*75см,60*90cm, ит

СпецификацијаТочка Име : Вратата МатМатеријал : Корални Руно + Antiсе лизга ГумениСтил : Морски СеријаГоле

Треба околу 3045 дена.Персоналните Дома Влезна Врата Душеци Со Фотографија И Текст Обичај Патосници Бања

Расположливиот nonwoven деца голем Пикник душеци влагадоказ солидна боја плажа пикник мат шатор виткање кр

12412Производи Детали : 1.Материјал : Полиестер Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Димензии : 40cm*60см , 50*80с

11120Опис Боја : Како на сликата show ( Ние нудиме избор на боја избори и подобро да ги задоволат потребите на

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

Материјал : ЕВАГолемина : Секој 30cm X30cm X1cm ( Без предност)Пакување : 10pcs / 9pcsПревозот и испоракание обезбеду

Опис На Производот1 Големина : 30cm*30cm , 1piece2 Материјал : Кашмир ткаенини3 Дното : ЕВА4 Рака мие5 некои имаат л

Добредојдовте во мојата продавница!Домаќинствата трговија на големо & Глобалната продадеФабрика цена &

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

Доколку трансакцијата е во Хонг Конг и Кина јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен...

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

1241210022Производи Детали : 1.Материјал : Полиестер Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Димензии : 40cm*60см , 50*

13052Производи Детали : 1.Материјал : Полиестер Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Димензии : 40cm*60см , 50*80с

1052210436Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома

11831Производи Детали : 1.Материјал : Полиестер Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Димензии : 40cm*60см , итн..

12412Производи Детали : 1.Материјал : Полиестер Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Димензии : 40cm*60см , 50*80с

Не се лизга мат, бања мат, бања, туш соба, бања, antiskid, пропадна отпор, Убава antislip,Големина : 69 X38cmМатеријал :

Scroll